Word Windows10

Word Windows10

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87.00 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (87.00 MB)

Windows 10 Word Yazı Editörü

Word Windows 10 indir, Windows 10 Office programlarından en çok talep edilenlerden birini kullanabilirsiniz. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu program bir çeşit kelime işlemci olarak tanımlanmaktadır. Windows’un her türü için gelişme kaydeden kelime işlemci Windows 10 için de ayrı olarak düzenlenmiştir.

Son derece kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olduğu için her yaştan kullanıcının hâkim olduğu bir tarzı vardır. Office programı günün her anı hem iş yerlerinde hem de özel alanlarda tercih edilen bir programdır. Word indirdikten hemen sonra kullanıma açılabilen ve kapsamlı hizmet sunan Office programı şeklinde izah edilebilmektedir.

Word İndir Nedir?

Word programı Windows 10 kullanıcıları için özel olarak hazırlanan ve birçok kişinin memnun kaldığı programlardan biridir. Metin oluşturmak için Windows 10 Office programına ihtiyaç duyarsanız bu programı indirip kolaylıkla istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Word hem yazmayı hem kopyalama ve yapıştırmayı sağlayabilen bir programdır. Bunun dışında resim, fotoğraf ilave etme şansınız da bulunmaktadır. Dilediğiniz an dilediğiniz belge üzerinden değişiklik yapabileceğiniz bu program, paylaşmaya hazır veri elde etmenizi sağlamaktadır.

 

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB
  • Word Windows10 HAKKINDA YORUM YAZIN