Windows XP Service Pack 3 Türkçe

Windows XP Service Pack 3 Türkçe

Versiyon/Sürümpack 3
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu303 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (303 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Windows XP Service Pack 3 Türkçe Paketi

Windows XP işletim sistemini seven kullanıcılar için geliştirilmiş paket SP3 Türkçe sürümü ile ücretsiz piyasaya sunuluyor. Türkçe dil paketi ile kullanıcının kolay bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

Otomatik güncelleme sistemi ile artık daha güvenli ve daha hızlı işlemler yapabilirsiniz. Bilgisayarın sistemini güncel tutarak bilgisayar perfonmansında en iyi şekilde faydalanmak için Windows XP Service Pack 3 Türkçe paketini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. SP2 paketinden sonra tekrar geliştirilen yepyeni özellikleri ile SP3 geliştirilmiştir.

Windows XP Service Pack 3 Türkçe

SP3 programı windows xp işletim sistemini her daim güncel tutmayı sağlıyor. Bu sayede sistemde meydana gelebilecek hataları en az seviyeye indiğini göreceksiniz. XP işletim sistemini türkçe olarak kullanan kullanıcılar için üretilmiş işletim sisteminizin daha hızlı ve daha güvenli bir halde çalışmasını hedeflemişlerdir. Hedeflerine en iyi şekilde ulaşmayı başaran Microsoft kullanıcısı ürettiği paketin bir çok kullanıcısı mevcuttur. indirson.com ekibi sizlere eğlenceli bol zaman diler.

Windows XP Service Pack 3 Türkçe Programı Ekran Görüntüsü

Birçok kullanıcının vazgeçemediği ve windows işletim sisteminin win10 sürümüne kadar yeni sürümlerinin çıkması bile kullanıcıların XP kullanmasını engelleyememiştir. Sistemin ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına aşağıdaki paylaşılan görsellere bakarak ön bilgi edinebilirsiniz.

4785 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Everything Everything
  enÜcretsiz0.33 MB
 • APKTOW10M APKTOW10M
  enÜcretsiz20 MB
 • Andy Andy
  enÜcretsiz364 MB
 • Game Hacker Game Hacker
  İngilizceÜcretsiz696 KB
 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN