Windows XP Service Pack 3 Türkçe

Windows XP Service Pack 3 Türkçe

Versiyon/Sürümpack 3
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu303 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWinXP
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (303 MB)

Windows XP Service Pack 3 Türkçe Paketi

Windows XP işletim sistemini seven kullanıcılar için geliştirilmiş paket SP3 Türkçe sürümü ile ücretsiz indir ile piyasaya sunuluyor. Türkçe dil paketi ile kullanıcının kolay bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

Otomatik güncelleme sistemi ile artık daha güvenli ve daha hızlı işlemler yapabilirsiniz. Bilgisayarın sistemini güncel tutarak bilgisayar perfonmansında en iyi şekilde faydalanmak için Windows XP Service Pack 3 Türkçe paketini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. SP2 paketinden sonra tekrar geliştirilen yepyeni özellikleri ile SP3 geliştirilmiştir.

Windows XP Service Pack 3 Türkçe

SP3 programı windows xp işletim sistemini her daim güncel tutmayı sağlıyor. Bu sayede sistemde meydana gelebilecek hataları en az seviyeye indiğini göreceksiniz. XP işletim sistemini türkçe olarak kullanan kullanıcılar için üretilmiş işletim sisteminizin daha hızlı ve daha güvenli bir halde çalışmasını hedeflemişlerdir. Hedeflerine en iyi şekilde ulaşmayı başaran Microsoft kullanıcısı ürettiği paketin bir çok kullanıcısı mevcuttur. indirson.com ekibi sizlere eğlenceli bol zaman diler.

Windows XP Service Pack 3 Türkçe Programı Ekran Görüntüsü

Birçok kullanıcının vazgeçemediği ve windows işletim sisteminin win10 sürümüne kadar yeni sürümlerinin çıkması bile kullanıcıların XP kullanmasını engelleyememiştir. Sistemin ekran görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz adına aşağıdaki paylaşılan görsellere bakarak ön bilgi edinebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • MEmu MEmu
  TürkçeÜcretsiz1.2 MB
 • WeGame X WeGame X
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN  Windows XP Service Pack 3 Türkçe Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. hamzaz dedi ki:

   merhabalar öncelikle bu sitenize sorduğum bir soru niteliğindedir

   şimdi ben bu .exe dosyasını çalıştırdığımda mevcut windows xp sp3 ingilizce windowsu türkçeyemi çeviriyor güncelliyor yoksa dosyanın kendisi başlı başına bir işletim sistemimi