Windows 7 (ISO) Kurulum

Windows 7 (ISO) Kurulum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümWindows 7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiMicrosoft Windows 7
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Windows 7 (ISO) Windows 7 Kurulum Dosyası

Windows işletim sisteminin XP’den sonra en çok kullanılan Microsoft Windows 7 ISO kurulum dosyasıdır. Windows 32 bit ve 64 bit sürümlerinde akıcı, hatasız ve günlük işlerde son derece hızlı kullanım sunuyor.

ISO Dosyasıyla Kolay Kurulum

Windows 7 (ISO) Windows 7 Kurulum Dosyası ile 32 bit ve 64 bit ISO kurulum Windows 7 dosyalarını arşivden çıkartarak kolay bir kurulum gerçekleştirin. ISO dosyasını flash USB bellek, DVD ve CD disklerine atarak Microsoft Windows 7 kurulumu yapabilirsiniz.

Windows 7 Nasıl Kurulur?

ISO dosyasının daha az yer kaplaması ve taşınması daha kolay olması nedeniyle Windows 7 home basic, home premium, ultimate ve professional Windows sürümlerinden dilediğiniz bilgisayarınıza kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulumu sorunsuz tamamlamak için tek ihtiyacının olan Windows 7 (ISO) içerisinde orjinal ürün anahtarını girmeniz gerekmektedir. Kurulum esnasındaki kullanacığınız disk alanında boş alanın en az 4GB olması gerekmektedir.

Win 7 İndirme Aşamaları

Satın alınan Windows 7 işletim sistemi yanında 25 karakterli ürün anahtarını ilgili kısma girin
Ürün anahtarı girildikten sona Türkçe dil seçimi veya diğer dilleri seçin
32 bit veya 64 bit ürün anahtarı girildikten sonra ISO dosyası içerisinde görebilirsiniz. Windows 10  işletim sistemi çıkmasına rağmen bir çok kullanıcı hala Windows 7 yi tercih etmektedir. Windows 10 işletim sistemide güzel olsa bile birç ok kullanıcı alışmış olduğu 7 sürümünü bırakmak istememektedir.

Ekran Görüntüleri

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB