Windows 10 indir

Windows 10 indir

Versiyon/SürümWin10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu20 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (20 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Güvenli ve Yüksek Performanslı İşletim Sistemi

Eğer Windows kullanıcısıysanız tüm kullanıcıların beklediği üzere Microsoft Windows 10 işletim sistemi piyasaya sürüldü. Windows 7, 8, ve Windows 8.1 işletim sistemi kullanıcılarının ücretsiz indirebilmesi ve kolaylıkla geçiş yapabilecek olmaları popülerliliğini her geçen gün artırmaktadır.

En Yüksek Performans için Windows 10!

Microsoft kulvara çok farklı bir segment ve sade bir ara yüzü girip birçok oyun, program ve uygulamaları desteklemesiyle en gözde sürümü haline gelmeyi hedefliyor. Windows 10 İşletim Sistemi (Ücretsiz) indirip Windows 8 metro ara yüzünü eski tip başlat menüsünü kullanma seçenekleriyle geldi. Bilgisayardan en hızlı performansı alabilmek adına geliştirilen Microsoft Windows 10 İşletim sitemi gerekli güvenlik iyileştirmeleriyle son derece mükemmel. 2016 ve sonraki yıllarda çıkacak oyunların ve programları desteklemesi için gerekli geliştirmelerde şimdiden yapıldığını belirtmekte fayda var.

Windows 10 Yüklerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle kullandığınız işletim sistemi depolama alanında 4 GB’lık indirme alanına sahip olduğundan emin olarak indirmeye başlayın. Çünkü Windows 10 Kurulum dosyasını indirip kurmak istediğinizde belirttiğim alanı dosyalarıyla birlikte tamamen kaplıyor. Bu söylemiş olduğum hafıza alanı USB flash bellek ve DVD’ler içinde geçerli.

İlk Defa Yükleyenler Ne Yapmalıdır?

Windows işletim sisteminin ara yüzünden sıkılan ve düşük performansı çalışan PC’lerini hızlandırmak için Microsoft Windows 10 işletim sistemini yeni yükleyenler ürün anahtarına ihtiyaçları olacaktır. Windows’un lisanslı ürün anahtarını kaybeden kullanıcılar varsa bir an önce bulmalarında fayda var.

Sistemin 32 Bit ve 64 Bit Olmasına Dikkat Edin

Eğer yukarıda söylediğim tüm şartlara sahipseniz geriye bilgisayarınızın hangi işletim sistemi bit sürümünü desteklediğine dikkat edin. Eğer bilmiyorsanız bilgisayar, sağ tıkla, özellikle ve sistem özelliklerinden bilgi sahibi olun. Windows 32 bit veya 64 bit olduğunu öğrendikten sonra Windows 10 Türkçe işletim sistemini indirmeye başlayın. Microsoft ürünlerinin son  ürünü olarak kulanılan program  ile hızın rahatlığın keyfini süreceksiniz. Windows 95 ilebaşlayan serüven windows 2003, windows xp ile uzun bir süreç yaşadıktan sonra windows 7  hala günüzümde bir çok kulandığı işletim sistemiyken şuanda windows 10 ile sizler hizmet vermektedir.

Ekran Görüntüleri

621 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Excel Viewer 2003 Excel Viewer 2003
  trÜcretsiz51.1 MB
 • Excel Online Excel Online
  trÜcretsiz1.41 MB
 • DemirSoft Hesap Makinesi DemirSoft Hesap Makinesi
  enÜcretsiz34.75 KB
 • Ön Muhasebe Takip Ön Muhasebe Takip
  TürkçeÜcretsiz22 MB
 • Windows 10 indir HAKKINDA YORUM YAZIN