Win Updates Disabler

Win Updates Disabler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.27 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.27 MB)

Otomatik Windows Güncellemeleri Engelleme Programı

Win Updates Disabler indir, Windows güncelleme programı Windows bilgisayar sisteminde hizmet veren tüm programların otomatik güncelleme yapmasını engelleyen Win Updates Disabler indir programıdır. Otomatik gerçekleşen güncellemeler bilgisayar sistemini yavaşlattığı gibi birçok kullanıcının da sorunu olmaktadır. Bu sorunu en iyi şekilde çözebilecek yazılımlar arasında yer alıyor.

Tüm Windows Güncellemelerini Kapatın!

Güncelleme kapatma programı Win Updates disabler ile Windows XP, Vista, 7, 8 ve Windows 10 işletim sistemleriyle uyumlu çalışır. Sistemin güncelleme yapmasını istemiyorsanız ücretsiz indirip kullanmaya başlayın ve istediğiniz zaman tekrar açıp yeni güncellemeleri otomatik yapmasını sağlayabilirsiniz.

Windows Güvenlik Duvarı!

Program profesyonel hizmet vererek bilgisayar güvenlik önlemlerini artırmak içinde bazı işlemler gerçekleştirmektedir. Güncellemeleri kapatmanın yanı sıra Win Updates Disabler programı Windows’un güvenlik merkezi özelliklerini aktif olarak kullanıp güvenlik duvarını çevirim içi çalıştırmaktadır.

Win Updates Disabler Kullanışlı Ara Yüzü

Program ile güncellemeleri kapatıp diğer özelliklerinden faydalanmanız için tüm kullanıcıları kolay biçimde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ücretsiz Windows güncelleme kapatma ile artık dilediğiniz zaman güncelleme yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
    İngilizceÜcretsiz39.27 MB
  • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
    TürkçeÜcretsiz3.3 MB