Arama Kaydedici

Arama Kaydedici

Versiyon/Sürüm6.02
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8,9 MB
ÜreticiAppliqato
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Arama Kaydedici Android Ses ve Görüşme Kaydedici

Arama Kaydedici Apk indir, Arama Kaydedici Android çağrı kaydedici uygulaması telefon ile yaptığınız ses ve görüşmeleri ücretsiz kaydetmenizi sağlar.

Arama Kaydedici apk uygulaması, bugün pek çok kişinin işine yarayan yararlı bir uygulamadır. Bir çeşit ses kayıt uygulaması olarak da tanımlanabilen bu özel uygulamanın hayatı kolaylaştırmak adına büyük bir adım olduğu görülmektedir. Telefonda görüştüklerinizi kayıt altına almanıza yardımcı olması, uygulamanın birçok alanda yarar sağlayacağını da ortaya koymaktadır. Bu bakımdan ülke genelinde gerek iş sahasında gerekse sosyal hayatta kullanıcı sayısının çok fazla olduğu görülmektedir.

Arama Kaydedici İndir

Çağrı Kaydedici uygulamasını indirebilmek için android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Google Play Store veyahut diğer uygulama marketlerinde sorunsuz şekilde bulabileceğiniz bu uygulama Arama Kaydedici (çağrı kaydedici) apk indir dedikten hemen sonra inmektedir. Arkasından birkaç dakika içerisinde açılmakta ve çağrı esnasında kayıt yapmak için hazır duruma düşmektedir.

Basit bir arayüze sahip olan Arama Kaydedici Apk indirdikten sonra her yaştan kullanıcının anlayabileceği sadeliğe sahiptir.

Arama Kaydedici Özellikler

Çağrı Kaydedici uygulaması tüm telefon görüşmelerini ses ve görüşme kayıt altına alma özelliğine sahiptir. Tercih edenler yaptığı tüm konuşmaları kaydedebilir. Bunun yerine belli kişilerle yapılan görüşmeleri de kayıt altına alabilmek mümkündür. Kayıt altına alma süreci arka planda çalıştığı için herhangi bir sorun yaratmamakta ve basit şekilde tamamlanmaktadır.

Kaydedilen sesler bir dosya içerisinde saklanmaktadır. Dilediğiniz zaman açıp dinleme ya da farklı bir kişiye transfer edebilme özelliği bulunmaktadır. Bu açıdan sorunsuz şekilde işleyeceğinden ve birkaç dakika içerisinde istediğiniz kaydı paylaşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • Arama Kaydedici HAKKINDA YORUM YAZIN