Web Filtre

Web Filtre

Versiyon/SürümSürüm1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu22.7 MB
ÜreticiTiev&Volsoft yazılım
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22.7 MB)

Web Filtre içerik filtreleme Programı

Web Filtre, Bazı zararlı kötü siteleri engellemek için ücretsiz Web Filtre programı indir ile yasaklı siteleri engellemek için işe yarayan güzel programdır. Bir büyük olarak bizlerde elbette çocuklarımızın internet ortamında güvenli bir şekilde gezinmesini sağlamak için bir yola başvururuz. Lakin bu uygulama ile zahmet çekmez ve kolaylıkla çocuklarınızın internet ortamında güzel bir şekilde gezinmesini sağlayabilirsiniz.

Web Filtre logo

Web Filtre

Bildiğiniz üzere internet dünyası hızla gelişmekte ve internette hem zararlı hemde faydalı bir çok içerik bulunmaktadır. İnterneti nasıl kullanırsanız kendinizi o alanda geliştirirsiniz eğer ki sizler zararlı internet sitelerini kullanıyorsanız üzülerek belirtmeliyiz ki bu yönde internet dünyamızı kullanan sayısız insan bulunmaktadır. Sizlerde eğer çocuklarınıza internetin faydalı alanlarını kullanmalarını istiyorsanız ücretsiz olan bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Site Kontrol Ebeveyn Programı yazılımı bir çok özelliği mevcuttur yalnız en önemli özelliklerinde birisi paylaşım olanağına imkan tanıyor olmasıdır. Yani bunu açıklamak gerekirse kullanıcının listeye yeni bir site eklemesi sizin onayınız dahilinde gerçekleşmektedir.

Kullanıcılarda her kim olursa olsun güncelle kısmına tıklayarak girilmesini istemediği yasaklı siteleri eklerler ekleme işlemi bittikten sonra uygulamayı açıp kapattıktan sonra listeye eklemiş olduğunuz sitelere girmediğini görebileceksiniz. Bunu her zaman yaptığınızda bir çok yasaklı siteyi belirleyip listeye ekleme yaptığınızda programın daha güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer eklemiş olduğunuz siteleri başka kullanıcılara bildirmek istemiyorsanız Web Filtreye Bildir seçeneğini kaldırarak eklemiş olduğunuz listeyi gizli bir şekilde tutmayı sağlar. Ayrıca yeni açılan yasaklı sitelerin alınmasını istemiyorsanız da Ayarlar kısmından otomatik güncelleme seçeneğini iptal etmelisiniz. Ekibimiz sizlere değerli dakikalar geçirmenizi diler.

Web Filtre Filtreleme Yöntemi

Çocukları koruma yazılımı doğru bir şekilde çalıştırmak isteniyorsa seviye 3’e getirilerek çalışma aktivitesini seçin. Daha sonra yasaklı sitelerin bazı kelimelerini girerek arama yapma butonuna tıklatın ve daha sonra yasaklı sitelerin kötü içerikli siteleri bulduğunu görebileceksiniz. Daha sonra bu siteler üzerine gelinerek centikleyin ve uygula butonu ile sitelere girebilme özelliği sonlandırabilirsiniz. Böylelikle cocuklarınız daha güvenli bir şekilde gezinme işlemi gerçekleştirebilecekler.

Web Filtre Programı Ekran Görüntüsü

filtre  Web Filtre

    Benzer Programlar

  • Program Engelleyici Program Engelleyici
    TürkçeÜcretsiz28.40 MB
  • RoboForm Password Manager RoboForm Password Manager
    İngilizceÜcretsiz21.2 Mb
  • Web Filtre HAKKINDA YORUM YAZIN