Facebook Password Decryptor indir

Facebook Password Decryptor indir

Versiyon/Sürüm7.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu301 KB
ÜreticiSecurityXploded
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (301 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Facebook Şifre Hatırlatma Bulma Programı

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya ağı olan Facebook şifrenizi unuttuysanız çaresi çok basittir. Facebook şifre çözücü olan Facebook Password Decryptor internet üzerinden kurulumu sağlandıktan sonra çok rahat bir şekilde çalıştırılmaktadır. Özellikle kullanıcıların sosyal medya ağlarında kullandıkları uygulamaların şifreleri değişiklik gösterir. Bu nedenle gün içinde girdikleri ağların şifrelerini unutma ihtimalleri vardır.

Facebook Password Decryptor Programının Özellikleri

Özellikle Facebook şifrenizi gün içerisinde yeni değiştirdiyseniz unutulma ihtimali alışana kadar yüksektir. Ayrıca şifrenizi kişisel bilgisayarınızda uzun süre girmeyip Facebook’a otomatik bağlanan insanlar oldukça fazladır. Bu nedenle şifre hatırda kalmamaktır. Şifrenizi hatırlamadığınız zaman Facebook Password Decryptor devreye girer. Siz kurulumu tamamladıktan sona bilgisayarınızda bulunan internet tarayıcılarının hepsinin şifresini program taramaktadır. Bu sayede tarayıcıda kayıtlı bulunan Facebook şifrenizi öğrenmeniz mümkün hale gelir.

Password Decryptor Programı Nasıl Kurulur?

Facebook şifre hatırlatma programını güvendiğiniz program indirme sitesine girerek Facebook şifre kırma programı indirmeniz mümkündür. Dikkat etmeniz gereken nokta Chrome programı engellediği için Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden indirmeniz gereklidir. Chrome tarayıcısı ile indirmek isterseniz başarısız olabilirsiniz. Ayrıca program çok fazla reklam içermektedir. Kurulum esnasında reklam amaçlı sizden kurulum isteyebilir. Yüklemek zorunda değilsiniz. Bu adımlar atlamanız mümkündür.

Decryptor Programı Nasıl Kullanılır?

Facebook şifre unuttum programı Facebook şifre bulma programının kurulumu sağladıktan sonra internet tarayıcınızda girmiş olduğunuz tüm şifreleri program hızlıca tarayacaktır. Tarama işleminden sonra bir dosya sizin önünüze gelir. Burada bulunan şifreleri HTML, XML ya da düz yazı olarak kaydetmeniz mümkündür.

514 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adguard indir Adguard indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz169 MB
 • Real Hide IP Real Hide IP
  İngilizceDeneme Sürümü5 MB
 • Kaspersky Products Remover Kaspersky Products Remover
  TürkçeÜcretsiz9.6 MB
 • Comodo Firewal Comodo Firewal
  TürkçeÜcretsiz221.97 MB
 • Facebook Password Decryptor indir HAKKINDA YORUM YAZIN