RoboForm Password Manager

RoboForm Password Manager

Versiyon/Sürüm8.5.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu21.2 Mb
ÜreticiSiber Systems
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (21.2 Mb) Mac indir iOS indir Android indir

RoboForm Password Manager RoboForm Otomatik Form Doldurma ve Şifre Yöneticisi

RoboForm Password Manager indir, site hesaplarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan otomatik form doldurma ve şifre yönetici programıdır.

RoboForm Password Manager programı dünyanın en çok kullanılan otomatik form doldurma ve şifre yönetici programıdır. Kullandığınız internet tarayıcısına bir tuş ekleyerek giriş ve form dolduma işlemlerini otomatik bir şekilde tamamlayan yazılımdır.

RoboForm Password Manager programı web siteleri için geçerli kullanıcı desteği veren şifre yönetici ve form doldurma programıdır. Tarayıcınızın araç çubuğunda yer alna arama motoru sayesinde istediğiniz arama motorları üzerinde arama yapabilir, form düzenleme ve giriş yapacağınız hazır formları seçebiliyorsunuz.

Otomatik form doldurma ve şifreleri yönetebileceğiniz RoboForm Password Manager programı kurulumundan sonra gelen sihirbaza isim, adres, mail, telefon, kullanıcı adı, şifre, kredi kartı bilgileri ve banka hesabını girebilirsiniz. Bu bilgileri kullanmak istediğinizde tarayıcıya entegre edip ihtiyacınız olduğunda tek tuşa basarak form doldurma işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Program Engelleyici Program Engelleyici
    TürkçeÜcretsiz28.40 MB
  • O&O ShutUp10 O&O ShutUp10
    İngilizceÜcretsiz1.8 MB
  • RoboForm Password Manager HAKKINDA YORUM YAZIN