VPN Master Proxy

VPN Master Proxy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.70 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.70 MB) Android indir

Hızlı Güvenli Mobil Proxy Vpn Uygulaması

VPN Master indir, android mobil işletim sistemine sahip olan cihazlar için hazırlanmış Proxy uygulama temelde internet hızı ile ilgilidir. İnternet isminizin belli olması nedeniyle internette gizli gezinme uygulaması kullanmak isterseniz bu uygulamanın kolaylıkla işinizi göreceğinden emin olabilirsiniz.

Basit bir kullanışa sahip olan VPN Master mobil uygulaması son derece sade bir ara yüze sahiptir. Birkaç dakika içinde indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde cihazınızdan internet bağlantısını çok daha kolay ve güçlü sağlayabilirsiniz.

VPN Master Nedir?

VPN Master uygulaması cep telefonlarından dizi, film, müzik indirmeyi seven; kimliğinin belli olmamasını isteyen kişiler için hazırlanmış internette gizli gezinme uygulamasıdır. Düzgün çalışan, sorun yaratmayan VPN uygulaması arayışında olan kullanıcılar bu uygulama ile dilediklerini elde edebilirler. Piyasada bulunan birçok VPN uygulamasının aksine VPN Master Proxy ile işlemlerinizi daha seri şekilde tamamlayabilirsiniz.

VPN Master Özellikleri

Daha çok internetten film indiren ya da torrent işlemler yapan kişiler için üretilmiş olan VPN Master uygulaması, girilen her sitenin takip altında olmasını engellemektedir. Dolayısıyla yapacağınız tüm işlemleri gizli şekilde tamamlayabilme avantajınız bulunmaktadır.

Kim olduğunuzun saklanmasını sağlayan uygulama sayesinde dilediğiniz tüm sitelere giriş izniniz bulunmaktadır. Herhangi bir kota limiti bulunmadan deneme süresiyle sunulan uygulama daha sonra aylık olarak ücretlendirilmektedir. Deneme döneminin arkasından memnun kalmanız halinde size sunulan paketlerden herhangi birini seçme şansınız bulunmaktadır. Birçok kişi tarafından kullanılan VPN Master Proxy uygulaması, memnun kalınan VPN uygulamalarından biridir.

    Benzer Programlar

  • FREE VPN FREE VPN
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05