Volsoft Web Filtre

Volsoft Web Filtre

Versiyon/Sürüm1.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.57 MB
ÜreticiVolsoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.57 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Volsoft Yasaklı Siteleri Engelleme Filtreleme Programı

Ebeveyn olarak çocuklarımızın internet güvenliğini korumak için ve kötü içerikli siteler girmelerini önlemektedir. Çocuklarımızın edepli ve ahlaklı büyümeleri için internet ortamında da bazı önlemler alarak gereksiz web sitelerine girmelerini önleyebileceğimiz ücretsiz hizmet veren filtreleme programıdır.

Çocuklarınızı Zararlı Sitelerden Koruyun!

Bildiğiniz üzere internet ortamında iyi ve kötü içeriklere sahip birçok internet sayfası yer almaktadır. Çocuklarımızı zararlı içerik paylaşan sitelerden korumak için Web Filtreleme Programı Volsoft ile güvenliği sağlayabiliriz. Yazılımın çok kolay kullanım ara yüz teması bulunması ve Türkçe dil desteğinin olması biz büyükler için daha kolay kullanım imkanı oluşturmaktadır.

Volsoft Nedir? Program Nasıl Kullanılır?

Yazılımın tasarımı birçok kullanıcının kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Çocuklarımızın girmesini istemediğimiz siteleri belirleyip engelleyebilir, google üzerinden aratacağı yasaklı kelimeleri belirleyip engel koyabiliriz. Yasaklı ve izinli kelimeleri belirlemek çok basit olup engelleyeceğimiz siteleride bizim belirlememiz büyük bir avantaj konumundadır. Volsoft filtreleme programı her geçen gün güncellenerek yeni özelliklerle daha profesyonel hizmet vermektedir.

Önemli Not: Volsoft Web filtreleme programının otomatik güncelleme yapmasını istemiyorsanız “otomatik güncelle işaretini kaldırın”. Eğer engellediğiniz yasaklı sitelerin paylaşılmasını veyahut gözükmesinin gizli olmasını istiyorsanız “Web Filtreye Bildir” işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır.

Programın Ekran Görüntüsü

418 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adguard indir Adguard indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz169 MB
 • Facebook Password Decryptor indir Facebook Password Decryptor indir
  İngilizceÜcretsiz301 KB
 • Real Hide IP Real Hide IP
  İngilizceDeneme Sürümü5 MB
 • Kaspersky Products Remover Kaspersky Products Remover
  TürkçeÜcretsiz9.6 MB
 • Volsoft Web Filtre HAKKINDA YORUM YAZIN