Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone İnternet Avcıları

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu109 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (109 MB) iOS indir Android indir

Vodafone İnternet Avcıları Bitleri Avlayın Hediye İnternet Kazanın

Vodafone İnternet Avcıları indir, etrafındaki internet bitlerini yakala hediye GB kazan ve indirimli internet paketi satın alma mobil uygulama oyunudur. Tıpkı Pokemon Go oyunu gibi kırmızı yaratıkları yakalayarak bit avla ve hedike paketler senin olsun.

Vodafone İnternet Avcıları Nedir

İnternet Avcıları Oyunu 26 yaş altı Vodafone aboneleri için GB hediye internet veya indirimli DK, SMS ve internet paketi satın alma oyunudur. Tek yapmanız gereken çevrenizde bulunan Bit adı verilen kırmızı yaratıkları avlamak. Avladığınız yaratıklar sayesişnde bitleri hediye internet paketine veya indirimli internet paketine çevirebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Oynanışı

Artrılmış gerçekli ile çalışan oyun android ve iOS cihazlarınızın kamerasını açarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyuncu kamerayı açtığında etrafta uçuşan kırmızı Bit adı verilen yaratıkları görür ve avlamaya başlayarak oyunu oynayabilir. Kırmızı yaratıkları yakalamak için ekrana dokunun. Bitler her yerde olabilir ancak daha fazla bit avlamak için tek yapmanız gereken kameranızı açın ve daha fazla dolaşın. Vodafone İnternet Avcıları oyunu sayesinde internet paketi ve indirimli internet paketlerini satın almanız kolaylaşır.

Vodafone İnternet Avcıları oyununu Vodafone’lu olmayan hat sahipleride kullanabiliyor. Vodafone’a geçtiğinizde avladığınız bitleri hediye internete veya paket satın almak için kullanabilirsiniz. Bitleriniz asla kaybolmaz ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 2nr Darmowy Drugi Numer 2nr Darmowy Drugi Numer
    ingilizceÜcretsiz8.3 MB
  • 2ndline 2ndline
    TürkçeÜcretsiz46.9 MB
  • Vodafone İnternet Avcıları HAKKINDA YORUM YAZIN