Dergilik Apk

Dergilik Apk

Versiyon/Sürüm5.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu84.1 MB
ÜreticiTurktell Bilişim Servisleri A.Ş.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Ağustos 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (84.1 MB) Android indir

Turkcell Dergilik Apk Dergi ve Gazeteler de Mobil Kolay Takip

Turkcell Dergilik Apk indir, Dergi ve gazete okumanın keyfi, uzun yıllardır internetten yapılıyor. Dergilik internetin aktif olarak kullanılmaya başlanmasıyla birlikte dergi ve gazeteler de mobil cihazlardan okunmaya başlanmıştır. Dergilik Apk, Turkcell tarafından geliştirilen popüler bir dergi uygulamasıdır. Uygulama içinde birçok dergiyi, ilgi alanlarınıza göre ayrılmış olarak görebilirsiniz. Okumayı seven, gündemden haberdar olmak isteyen herkes Turkcell Dergilik Apk indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dergilik Android Apk Özellikleri

Uygulama içinde ilgi alanlarına özel belirlenmiş 1000’in üzerinde gazete ve dergi bulunmaktadır. Arayüz kullanışlılığı sayesinde otomatik indirme özelliğini kullanarak istediğiniz dergilerin güncel sayısını indirebilirsiniz. Dergileri okurken beğendiğiniz kısımları Cropy özelliği sayesinde kesebilirsiniz. Bu kestiklerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. İndirilen sayfalar uygulama açıkken internet kullanmadan okunabilir. Bunun dışında Dergilik Apk’yi kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Sayfa ayracı özelliğini kullanarak derginize, gazetenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dergilik Apk‘yi ücret ödemeden indirebilirsiniz ama daha sonra uygulama içi satın almalar sayesinde abonelik yapmanız gerekebilir. Turkcell tarafından geliştirilen uygulamayı tüm operatörlerin kullanıcıları kullanabilir.

Dergilik Apk Nasıl İndirilir?

Dergilik Apk uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarda da kullanılabilmektedir. Uygulamanın boyutu 86 MB civarındadır. Dolayısıyla indirilmesi birkaç dakika sürebilir. Uygulamayı mobil cihazınıza Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Turkcell Dergilik Apk uygulamasının ismini Play Store arama bölümüne yazarsanız; uygulama sayfasına hızlıca ulaşabilirsiniz. Dergilik Apk 4.3 ve üzeri Android işletim sistemi sürümlerinde kullanılabilmektedir.

  • Turkcell Uygulamaları

Benzer Programlar

  • 2nr Darmowy Drugi Numer Apk indir 2nr Darmowy Drugi Numer Apk indir
    ingilizceÜcretsiz8.3 MB
  • 2ndline Apk indir 2ndline Apk indir
    TürkçeÜcretsiz46.9 MB
  • Dergilik Apk HAKKINDA YORUM YAZIN