Virus Cleaner indir

Virus Cleaner indir

Versiyon/Sürüm13.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.17 MB
ÜreticiVirusKeeper
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.17 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Çoklu Virüs ve Zararlı Nesne Temizleyici

Bilgisayara bulaşan trojan, worms, spam gibi zararlı nesne, yazılım ve virüsleri ücretsiz temizleme programıdır. Windows sistemine ve veritabanına girip PC’ye zarar veren nesneleri kolaylıkla temizler.

Tüm Zararlı Virüsleri Silin

Multi Virus Cleaner (Çoklu) Virüs Temizleme Programı tam 6.000 zararlı içeriği tanıma özelliğine sahip bulunuyor. Eğer bilgisayarınıza virüs bulaştı ve performansda düşüklük varsa hemen sizleri zararlı virüslerden kurtarıp rahat bir nefes almanızda yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan çoklu kullanıcıya özgü tarama seçenekleri bulunuyor. Bu sayede istediğiniz taramayı gerçekleştirip sistemi virüslerden kurtarır.

Çoklu Tarama Seçeneği

Programın içerisinde bilgisayarın depolama alanında istediğiniz alan için virüs taraması yapabileceksiniz. Yerel depolama disk alanında sizin belirlediğiniz yerde veya Full scan seçeneğiyle tüm sistemi virüs taramasından geçirebilirsiniz. Virüs temizleyici kullanıcı için basit bir ara yüze sahip olması nedeniyle her seviyeden kullanıcı gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Önemli Not: Multi Cleaner programı bir virüsten koruma programı olmadığını belirtip sadece bilgisayara bulaşan zararlı tüm virüsleri temizleyici olarak görev yapmaktadır. Ayrıca kurulum esnasında arama motorlarını değiştirmek için arama çubuğuna ekleyeceği eklentileri söylemektedir bunu engellemek için eklentileri yükleme tikini işaretleyerek kurulumu tamamlamanızı öneriyorum.

Ekran Görüntüsü

614 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dev Secure Dev Secure
  TürkçeÜcretsiz14.25 MB
 • Dr. Web Antivirus Dr. Web Antivirus
  İngilizceÜcretsiz413 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Virus Cleaner indir HAKKINDA YORUM YAZIN