Virus Cleaner

Virus Cleaner

Versiyon/Sürüm13.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.17 MB
ÜreticiVirusKeeper
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.17 MB)

Çoklu Virüs ve Zararlı Nesne Temizleyici

Virus Cleaner indir, Windows bilgisayara bulaşan trojan, worms, spam gibi zararlı nesne, yazılım ve virüsleri ücretsiz temizleme programıdır. Windows sistemine ve veritabanına girip PC’ye zarar veren nesneleri kolaylıkla temizler.

Tüm Zararlı Virüsleri Silin

Multi Virus Cleaner (Çoklu) Virüs Temizleme Programı tam 6.000 zararlı içeriği tanıma özelliğine sahip bulunuyor. Eğer bilgisayarınıza virüs bulaştı ve performansda düşüklük varsa hemen sizleri zararlı virüslerden kurtarıp rahat bir nefes almanızda yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan çoklu kullanıcıya özgü tarama seçenekleri bulunuyor. Bu sayede istediğiniz taramayı gerçekleştirip sistemi virüslerden kurtarır.

Çoklu Tarama Seçeneği

Programın içerisinde bilgisayarın depolama alanında istediğiniz alan için virüs taraması yapabileceksiniz. Yerel depolama disk alanında sizin belirlediğiniz yerde veya Full scan seçeneğiyle tüm sistemi virüs taramasından geçirebilirsiniz. Virüs temizleyici kullanıcı için basit bir ara yüze sahip olması nedeniyle her seviyeden kullanıcı gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Önemli Not: Multi Cleaner programı bir virüsten koruma programı olmadığını belirtip sadece bilgisayara bulaşan zararlı tüm virüsleri temizleyici olarak görev yapmaktadır. Windows güvenlik programı ayrıca kurulum esnasında arama motorlarını değiştirmek için arama çubuğuna ekleyeceği eklentileri söylemektedir bunu engellemek için eklentileri yükleme tikini işaretleyerek kurulumu tamamlamanızı öneriyorum.

Virus Cleaner Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • Virus Cleaner HAKKINDA YORUM YAZIN