Veresiye Takip

Veresiye Takip

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.47 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.47 MB)

Veresiye Takip Yazılımı ile Müşteri ve Veresiye Borçları Takip

Veresiye Takip indir, müşterilerin borçlarını ve alacaklarınızı takip edebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe veresiye takip etme programıdır. Bakkal ve market işletmeciliği yapanların borç kaydı yapabileceği ve müşterilerden alacaklarını takip edebileceği hoş bir yazılım aracıdır.

Bildiğiniz üzere ülkemizde bakkal ve market gibi işletmelerden müşteriler aldıkları ürünleri veresiye almaktadır. Tabi her müşteri için veresiye defteri açtırıp müşteri takibi yapmak zor olmaktadır. Her gelen müşteriye ayrı bir veresiye hesabı açmak, notlar eklemek, yanlış girişler yapmamaya özen göstermek ve tüm düzenleme işlemlerini yapmak pratik olmamaktadır. Bu yüzden Veresiye Takip programı ile verimli, doğru ve pratik işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Veresiye Takip Programı Kullanımı

Daha kolay ve ücretsiz müşteri takipi yapabilmeniz adına Türkçe Veresiye Takip programını kullanarak müşterilere özel kayıtlar oluşturabilirsiniz. Program müşterileriniz için özel kartlar açıyor ve bu kartlar üzerinden müşterinin veresiye takibine olanak tanıyor. Müşteri borcunu ödediğiniz sisteme işliyor ve gerekli özel notlarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Veresiye Takip programı müşterileriniz ile ilgili tüm notları girebilme imkanı sunuyor. Müşteri borçlarını kaydetme esnasında telefon numaralarını, hangi ayda ödeme yapacağını ve ödemeyi nasıl yapacağıyla ilgili notlar ekleyebilirsiniz. Veresiye takip programının basit arayüz ekranı sayesinde oldukça kullanışlı. Müşteri takibi için borç girmek, tahsilat yapmak ve müşteri kayıtları düzenlemek için mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB