VakıfBank Bankacılık

VakıfBank Bankacılık

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.5.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone, iPad ve iPod iOS 9.0
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (51 MB) iOS indir

VakıfBank Online iPhone İnternet Bankacılığı

VakıfBank Mobil Bankacılık indir, tüm online internet bankacılığını mobil iPhone cihzlarınızdan gerçekleştirebileceğiniz resmi VakıfBank uygulamasıdır. Hesap onayı, şifre alma, eft ücreti, havale yapma, bloke kaldırma ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık ile para transferi, ekstre görüntüleme, borç ödeme, yatırım, döviz işlemleri ve birçok ödeme işlemlerini şifrenizle giriş yaparak yapabilirsiniz. Cep imza sayesinde güvenlik giriş yaparak internet bankacılığını daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Vakıfbank uygulamasını kullanabilmek için müşteri numaranız ve internet şubesi şifreniz ile kayıtlı telefonunza gelen SMS şifresiyle aktivasyon gerçekleştirebilirsiniz. iPhone cihazlarınızda aşağıdaki tüm internet bankacılığı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasına verdiğiniz şifreyle başkalarının uygulamayı açmasınıda engellemiş oluyorsunuz. Yaşadığınız şehirdeki en yakın Vakıfbank ATM’sini rahatlıkla bulur veya sıra beklemeden mobil bankacılık uygulaması üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi mobil veri veya kablosuz ağ ile dilediğiniz yerden tamamlayabilirsiniz. Fatura ödeme kolaylığı ve hesap hareketlerinizi görüntülüyerek hesap dökümüde alabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Bankacılık Özellikleri

 • Hesap haraketlerini görüntüleme.
 • EFT ve havale işlemleri.
 • Kredi kartı borcu ödeme.
 • Yatırım işlemlerini hızlandırabilir.
 • Size özel sunmuş olduğu kampyalardan hakkında detaylı bilgi alabilir.
 • Piyasa ve döviz bilgilerini görüntüleyebilir.
 • Kredi çekme ve hesaba para yatırma kolaylığı.

Android cihazlarınızla uyumlu banka uygulamasını indirmek için VakıfBank İnternet Bankacılığı bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • N Kolay İnternet Bankacılığı N Kolay İnternet Bankacılığı
  TürkçeÜcretsiz55M
 • Döviz Altın Bitcoin Döviz Altın Bitcoin
  TürkçeÜcretsiz0.74 MB