Uyanık TV

Uyanık TV

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.10 MB
ÜreticiMakersoft
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.10 MB) iOS indir Android indir

Yerli Mobil Tv İzleme Uygulaması

Uyanık TV indir, Android mobil cep telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden tv televizyon izlemeyi tercih ederseniz ücretsiz güzel bir uygulamadır. Yerli uyanık TV mobil tv izlemek isteyenler için güzel bir tercihtir. Android işletim sistemine sahip cihazlar için oluşturulmuş özel uygulamalardan bir tanesidir.

Tarayıcıya gidip kanalı bulup canlı yayına girmektense tek bir televizyon uygulaması ile tüm kanalları bir arada keşfedebilmeniz mümkündür. Bu avantajı sayesinde birçok kanalı aynı anda zaplayabilir dilediğiniz kanalda kalıp istediğiniz programı izleyebilirsiniz.

Uyanık TV Nedir?

Uyanık TV, Türk kanallarını mobil cihazlar üzerinden takip etmeye yarayan özel bir uygulamadır. Kablosuz ağ ile kolaylıkla çalışabilen bu uygulama, kaçırdığınız yayınları geri sarmanıza da yardımcı olmaktadır. Tüm dizi ve programları anında izleyebilir, eski bölümlere dönüp takibini yapabilir, sonraki programların menüsünü görebilirsiniz.

Bir televizyon uygulamasında bulunması gereken her şeyi içeren Uyanık TV mobil, kullanıcılara ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Bu sayede herkesin kullanabileceği başarılı uygulamalardan biri kabul edilmektedir.

Uyanık TV Özellikleri

Uyanık TV android uygulamasını, Google Play Store üzerinden cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. İndirme işlemi son bulduğunda dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Birçok kullanıcının en memnun kaldığı hizmetlerden biri ise kanal değiştirme üzerinedir. Kanal değiştirme işlemini yaparken hiçbir şekilde izlediğiniz kanaldan çıkmanıza gerek yoktur. Karşınıza gelen şeffaf listeden dilediğiniz kanalı seçebilir, izlediğiniz programın devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Basit ve sade bir kullanışa sahip olan uygulama, kullanıcılar tarafından olumlu puanlarla değerlendirilen uygulamalardan biridir. Tv izleme uygulamasının ios İphone uyumlu versiyonuda bulunmaktadır.

 

    Benzer Programlar

  • TV Litoral Panorama TV Litoral Panorama
    İngilizceÜcretsiz9,9M
  • Mx player pro indir Mx player pro indir
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB
  • Uyanık TV HAKKINDA YORUM YAZIN