USB Disk (Flash) Security

USB Disk (Flash) Security

Versiyon/Sürüm6.2.0.30
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiZbshareware Lab.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (4 MB)

USB Virüsleri Temizleme Aracı

USB Disk (Flash) Security indir, Flash Disk Virüsleri Silme Programı : Flash bellek ve taşınabilir bütün disklerin temizlenmesinde virüs silme programıdır. Flash bellekler taşınabilir olması ile teknolojinin getirdiği büyük nimetlerden birisidir. Birçok dosyayı, belgeyi, fotoğrafı ve video USB sayesinde taşınabilmektedir. Ancak birçok bilgisayara takılması bazı sorunları beraberinde getirmektedir.

Her bilgisayarın virüs koruma programı olmadığı için zararlı yazılımlar olabilmektedir. Flash Bellek virüslü bilgisayara takıldığında zararlı yazılımlar USB bellek’e geçmekte ve bilgilerin kaybolmasına, zarar görmesine başka bilgisayarlara virüs geçmesine neden olmaktadır. Eğer sizde bilgisayarınıza USB aracılığı ile virüs geçmesini istemiyorsanız USB Disk (Flash) Security programını yükleyebilirsiniz.

USB Disc Security Programının Özellikleri

Yazılım tam olarak Flash Bellekten gelecek virüslerden korunma programıdır.  Aynı zamanda kullanıcının izni olmadan verilerin çalınmasını engeller. Taşınabilir her türlü bellek ve ipod, hafıza kartlarından gelebilecek zararlı yazılımları önler. Ücretsiz olarak güncelleme yapma imkânı verir. Çevrimdışı olarak işletim sisteminizi korur. İşlemleri hızlı yapar. Windows’un her türlü işletim sistemi ile uyum sağlar. Bilgisayarda çok fazla yer kaplamaz.

USB Disc Security Programı Nasıl Kurulur?

İnternet üzerinden USB Disk Security (Flash) Virüsleri Silme programını indirme imkânınız vardır. Dil desteği İngilizcedir. Kurulumu ücretsiz olsa da tam sürümü için belirli bir miktar para ödemeniz gereklidir. Dil desteği İngilizce olsa da kolay kurulum sağlanır.

USB Disc Security Programı Nasıl Kullanılır?

Flash bellekten gelecek virüsleri koruma programı için özel bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Arka planda bilgisayarınıza taşınabilir herhangi bir araç taktığınızda denetleme yapar.

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • USB Disk (Flash) Security HAKKINDA YORUM YAZIN