USB Disk (Flash) Security

USB Disk (Flash) Security

Versiyon/Sürüm6.2.0.30
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiZbshareware Lab.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

USB Virüsleri Temizleme Aracı

Flash bellekler taşınabilir olması ile teknolojinin getirdiği büyük nimetlerden birisidir. Birçok dosyayı, belgeyi, fotoğrafı ve video USB sayesinde taşınabilmektedir. Ancak birçok bilgisayara takılması bazı sorunları beraberinde getirmektedir.

Her bilgisayarın virüs koruma programı olmadığı için zararlı yazılımlar olabilmektedir. Flash Bellek virüslü bilgisayara takıldığında zararlı yazılımlar USB bellek’e geçmekte ve bilgilerin kaybolmasına, zarar görmesine başka bilgisayarlara virüs geçmesine neden olmaktadır. Eğer sizde bilgisayarınıza USB aracılığı ile virüs geçmesini istemiyorsanız USB Disk (Flash) Security programını yükleyebilirsiniz.

USB Disc Security Programının Özellikleri

Yazılım tam olarak Flash Bellekten gelecek virüslerden korunma programıdır.  Aynı zamanda kullanıcının izni olmadan verilerin çalınmasını engeller. Taşınabilir her türlü bellek ve ipod, hafıza kartlarından gelebilecek zararlı yazılımları önler. Ücretsiz olarak güncelleme yapma imkânı verir. Çevrimdışı olarak işletim sisteminizi korur. İşlemleri hızlı yapar. Windows’un her türlü işletim sistemi ile uyum sağlar. Bilgisayarda çok fazla yer kaplamaz.

USB Disc Security Programı Nasıl Kurulur?

İnternet üzerinden USB Disk Security (Flash) Virüsleri Silme programını indirme imkânınız vardır. Dil desteği İngilizcedir. Kurulumu ücretsiz olsa da tam sürümü için belirli bir miktar para ödemeniz gereklidir. Dil desteği İngilizce olsa da kolay kurulum sağlanır.

USB Disc Security Programı Nasıl Kullanılır?

Flash bellekten gelecek virüsleri koruma programı için özel bir çaba harcamanıza gerek yoktur. Arka planda bilgisayarınıza taşınabilir herhangi bir araç taktığınızda denetleme yapar.

340 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dev Secure Dev Secure
  TürkçeÜcretsiz14.25 MB
 • Dr. Web Antivirus Dr. Web Antivirus
  İngilizceÜcretsiz413 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • Virus Cleaner indir Virus Cleaner indir
  İngilizceÜcretsiz1.17 MB
 • USB Disk (Flash) Security HAKKINDA YORUM YAZIN