Comodo Security

Comodo Security

Versiyon/Sürüm10.0.0.6092
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.20 MB
ÜreticiComodo
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.20 MB)

Comodo Security Ücretsiz Güçlü Antivirüs Programı

Comodo Internet Security indir, En iyi Windows uygulamaları içinde yer bulabilmiş ücretsiz programlardan bir tanesidir. Comodo Security 2018 sürümü ile özellikleriyle çok kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. Antivirüs yazılımı seçeneklerinden pek çok farklı bulunmakla beraber ücretsiz olmasıyla da dikkat çeker.

Comodo Internet Security 2018 Nedir?

Comodo Internet Security 2018 programına üç farklı bileşenden meydana gelmektedir. Güvenlik duvarı, antivirüs sistemi ve proactive defense aracı ile cihazınızda tam kapsamlı bir koruma sağlar. Proactive Defense cihazınızı keylogger, malware, trojan gibi zararlılara karşı korumakla görevlidir. Comodo Internet Security cihazınızı casus yazılımlara, cihazınıza girmek isteyen harckerlara, çeşitli virüslere ve truva atlarına karşı koruyan etkili bir kalkandır.

Comodo Security Özellikleri

Comodo Securit viruscope özelliği sayesinde cihazınızda riskli bir işlem yürütülmeye başlandığında size uyarı gelecektir. Böylece  işlem durdurularak zarar engellenebilir. Web site filtreleme özelliği ile tehlikeli bulduğunuz siteler kara listeye ekleyebilirsiniz. Programın ara yüz görünümü sık sık güncellenmektedir ama her daim kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Windows programının en önemli özelliklerinden bir tanesi veri koruma hizmetidir. Cihazınızda her gün sayısız veri depolanır. Bu verilerin üçüncü şahısların eline geçmesi güvenliğiniz için ciddi bir tehdittir. Comodo Securit verilerinizi saklayarak tamamen gizli olmasını sağlar. Comodo Security’nin özelliklerine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir.

Comodo Security Nasıl Kullanılır?

Comodo Internet Security 2018 sürümü ile cihazınıza indirdikten sonra ilk etapta detaylı bir tarama yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde programı kullanırken zorluk yaşamazsınız. Uygulama ekranından çıksanız bile uygulama arka planda çalışmaya devam ederek cihazınızı korur.

    Benzer Programlar

  • McAfee Stinger McAfee Stinger
    İngilizceÜcretsiz52 MB
  • Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer
    İngilizceÜcretsiz10 MB
  • Comodo Security HAKKINDA YORUM YAZIN