Twitter Archive Eraser

Twitter Archive Eraser

Versiyon/Sürüm5.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu219 KB
ÜreticiMartani
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (219 KB)

Twitter Archive Eraser Toplu Tweet Silme 2019 Programı

Twitter Archive Eraser indir, Tweetlerinizi toplu silmek için kullanabileceğiniz küçük boyutlu Twit silme programıdır. Twitter hesabına masaüstü Windows üzerinde giren kullanıcıların tweetleri silebilmek için kolaylık sunan ücretsiz indir yapabildiğiniz bir programdır. Açık kaynak kodlu ve kolay kullanımı sayesinde her seviyedeki kullanıcı için basit kullanım yapısı olduğunu söyleyebilirim.

Twitter Archive Eraser Kullanımı

Programı indirip yüklediğinizde ilk olarak Twitter hesabınızla Twitter Archive Eraser programını tanımlamanız gerekiyor. Twitter hesabına program için yetki verilmesinde güvenlik sorunları olurmu diye endişelenmeyin. Programın tüm kaynak kodları kullanıcılara sunulmuştur.

Twitter Archive Eraser yetkilendirme adımları tamamlandıktan sonra silmek istediğiniz tweetleri seçebiliyorsunuz. Eğer özellikle silmek istediğiniz bir tweet varsa arama yaparak bulabiliyorsunuz. Gelmiş geçmiş tüm attığınız tweetleri silmek için toplu tweet silme programı sayesinde silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Piyasada birçok tweet silme programı yer almaktadır. Ancak birçoğu güvenli değil yada Twitter hesabında bulunan özel mesajları, favorilerimizi ve diğer saklamak istediğimiz arşivi silme gibi ihtimalleri içerisinde barındırmaktadır. Geçmişte attığınız tüm tweetleri hesabınızdan silmek için kullanılan Twitter Archive Eraser programını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Twitter Archive Eraser Özellikleri

 • Silmek istediğiniz tweetleri arayarak bulur
 • Şifre erişimi sayesinde üst düzey güvenlik
 • Twitter favorilerini silebilme
 • Ücretsiz, sınırsız ve toplu tweet silme
 • Mesaj kutusuna gelen Twitter özel mesajlarını silme

  Benzer Programlar

 • MEmu MEmu
  TürkçeÜcretsiz1.2 MB
 • WeGame X WeGame X
  İngilizceÜcretsiz47 MB
 • Twitter Archive Eraser HAKKINDA YORUM YAZIN