TV izle

TV izle

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu537.34 KB
ÜreticiTVexe.com
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (537.34 KB)

Tv Ücretsiz Kaliteli Televizyon İzleme Programı

TV izle indir, Ücretsiz canlı televizyon izleme seçenekleri teknolojinin ilerlemesi ile televizyonların yerini bilgisayarlar almakta ve internet hızınınıda ülkemizde hızlı kuvvetli olması ile tvler bilgisayar aracılığı ile izlenmeye başlanmıştır. Bu konuda sizlerin işlerini kolaylaştıracak bir TV izleme programı ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

TV izleme

TV izle Programı

Bütün tvlerin bir araya toplandığı programda  yerli ve yabancı 1500 den fazla  uydu kanalına sahip televizyon kanalını içinde barındırmaktadır. TV programı kullanıcılara kolaylıklar tanımak adına bu bir çok kanalı önce yerli ve yabancı tvler diye kategorilendirdikten sonra alt kategori olarak bütün tvlerin yayın ilkelerini baz alara sınıflandırma yapmıştır. Tv programının sınıflandırmasında sinema tvler, haber tvler, alışveriş kanalları,  kategorilere ayrılmıştır. Yabancı kanallar bölümünde de ülkelere göre bölünmüiş bir kategori ile karşılaşmaktayız.

TV programı küçük boyutlu olmasına karşılık sizlerin tv konusunda başarılı bir izleme olanağı sağlamaktadır. Radyonun kanalları dışında da program içinde eğlenceli ufak oyunlar bulunmaktadır.

Program yeni verdiyonu ile anasayfadan kaldırmış olduğu  reklam ile kullanıcılara daha rahat bir kullanım kolaylığı sağlamıştır. Tv Kanallarını rahat bir şekilde izlemek isteyenler için tavsiye ettiğimiz indirson.com sitemizden de rahatlıkla indirebileceğiniz bir tv izleme programıdır.

TV izleme Programı Ekran Görüntüsü

televizyon indir  TV

    Benzer Programlar

  • Stremio Stremio
    TürkçeÜcretsiz32M
  • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
    TürkçeÜcretsiz0.54 MB
  • TV izle HAKKINDA YORUM YAZIN