TV

TV

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu537.34 KB
ÜreticiTVexe.com
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (537.34 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Tv Ücretsiz Kaliteli Televizyon İzleme Programı

Televizyon izleme seçenekleri teknolojinin ilerlemesi ile televizyonların yerini bilgisayarlar almakta ve internet hızınınıda ülkemizde hızlı kuvvetli olması ile tvler bilgisayar aracılığı ile izlenmeye başlanmıştır. Bu konuda sizlerin işlerini kolaylaştıracak bir TV izleme programı ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

TV izleme

TV Programı

Bütün tvlerin bir araya toplandığı programda  yerli ve yabancı 1500 den fazla  uydu kanalına sahip televizyon kanalını içinde barındırmaktadır. TV programı kullanıcılara kolaylıklar tanımak adına bu bir çok kanalı önce yerli ve yabancı tvler diye kategorilendirdikten sonra alt kategori olarak bütün tvlerin yayın ilkelerini baz alara sınıflandırma yapmıştır. Tv programının sınıflandırmasında sinema tvler, haber tvler, alışveriş kanalları,  kategorilere ayrılmıştır. Yabancı kanallar bölümünde de ülkelere göre bölünmüiş bir kategori ile karşılaşmaktayız.

TV programı küçük boyutlu olmasına karşılık sizlerin tv konusunda başarılı bir izleme olanağı sağlamaktadır. Radyonun kanalları dışında da program içinde eğlenceli ufak oyunlar bulunmaktadır.

Program yeni verdiyonu ile anasayfadan kaldırmış olduğu  reklam ile kullanıcılara daha rahat bir kullanım kolaylığı sağlamıştır. Tv Kanallarını rahat bir şekilde izlemek isteyenler için tavsiye ettiğimiz indirson.com sitemizden de rahatlıkla indirebileceğiniz bir tv izleme programıdır.

TV izleme Programı Ekran Görüntüsü

televizyon indir  TV

517 kez indirildi

Benzer Programlar

 • RADYO RADYO
  Tr-EnÜcretsiz2.1 MB
 • Intel WiDi indir Intel WiDi indir
  TürkçeÜcretsiz3.90 MB
 • EXARadyo EXARadyo
  TürkçeÜcretsiz3.67 MB
 • ProgDVB TV ProgDVB TV
  ingilizceÜcretsiz18.99 MB
 • TV HAKKINDA YORUM YAZIN