TutuApp indir

TutuApp indir

Versiyon/Sürüm2.3.52
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu6.37 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.37 MB) iOS indir Android indir

Uygulama Market Mağazası

TutuApp indir, cep telefonları için son güncellemelere sahip android mobil marketlerden bir tanesidir. TutuApp özellikle cihazındaki sabit mobil marketten memnun olmayanlar için TutuApp kullanışlı alternatiflerden bir tanesidir. Kısır bir mobil markete sahip olan cep telefonları yerine daha kapsamlı her uygulamaya yer veren bir mobil market isterseniz bu durumda TutuApp uygulamasına kesinlikle zaman ayırabilirsiniz. Uygulama hem oldukça çeşitli hem de isteklere yer verebilen bir niteliğe sahiptir.

Bir mobil market uygulamasından beklentiniz her ne ise TutuApp’dan da bunu karşılayabilirsiniz. Diğer mobil marketlerde bulamadığınız fakat ısrarla kullanmak istediğiniz bir uygulama varsa bu mobil market uygulaması sayesinde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

TutuApp Nedir?

Mobil mağaza ya da mobil market olarak tanımlanan TutuApp, android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmaktadır. Cep telefonları ya da tabletlerde ihtiyacınız olan geniş çaplı bir market varsa bu uygulamayı denemelisiniz. Akıllı sistemi sayesinde daha önceki indirmelerine dayalı olarak önerilerde bulunan TutuApp; ayrıca hangi uygulamanın kaç kez indirildiğini, kaç puan aldığını da bildirmektedir. Bu sayede kullanıcı, ihtiyacını karşılayıp karşılamayacağını da görebilmektedir.

Kullanıcı dostu bir uygulama olan TutuApp, kısa süre içerisinde indirilebilmektedir. Mobil markette aradığınızı hızlıca bulmaya yardımcı olmakta ve pratik şekilde yanıt vermektedir. Bu sayede dakikalarca zaman kaybetmenin de önüne geçmektedir.

TutuApp Özellikleri

Türkçe dil desteği bulunduran TutuApp uygulaması dünya dilleri arasından 30’dan fazlasına hizmet verebilmektedir. Bu özelliği ile dünyanın pek çok noktasında güvenle kullanılabildiği bilinmektedir. 20 milyondan daha fazla uygulama indirilmesi ise TutuApp android uygulamasının profesyonel şekilde hizmet verdiğini ortaya koymaktadır.

Kısa süre içerisinde hızlı şekilde büyüyen uygulama bu özellikleri sayesinde istenilen hızda yanıt da vermektedir. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından sevilmesi ise uygulamanın favoriler arasında yer almasını sağlamaktadır.

tutuapp

    Benzer Programlar

  • Freedom Freedom
    ingilizceÜcretsiz4.4 MB
  • Free Store Free Store
    ingilizceÜcretsiz2.24 MB