Netflix Windows Phone indir

Netflix Windows Phone indir

Versiyon/SürümWindows Phone
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu1.1 MB
ÜreticiNetflix, Inc.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi8 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.1 MB) iOS indir Android indir

Netfilix Windows Phone Popüler Film ve Dizi izleme Uygulaması

Netflix Windows indir, En popüler milyonlarca sinema filmlerini ve dizileri kullanıcı hesabı oluşturarak Windows Phone cihazlarımızda ve Windows sistemleri üzerinden kolaylık erişip izle yapabildiği bir uygulamadır. Netflix Windows Phone programının içeriğinde en çok hite sahip filmleri bulunduran uygulamadan film tutkunları ücretsiz faydalanabileceklerdir. Windows phone uygulaması piyasaya yeni sürüldüğünden dolayı Türkçe olarak değil Türkçe altyazılı olarak hizmet vermektedir.

Hangi Cihazlarda Kullanılır

Film izleme Uygulaması tüm Dünya üzerinde bulunan kullanıcılar hitap eden yazılım her yaştaki kesime hitap eden kategorileri yer almaktadır. Zamanla geliştirilip birçok dilde hizmet vermesi beklenen Netflix uygulaması yeni olduğu için az dilde filmlerin ve dizilerin azlığından yakınılabilir. Diğer platformlardan ayıran bir diğer özelliğine değinecek olduğumuzda uygulamayı tüm cihazlarda kullanabilecek olmanız bir avantaj konumundadır.

Paket Seçenekleri Nelerdir Nasıldır?

Microsoft hazırladığı programda paket seçeneklerinden ister standart veya Premium bir üyelik satın alıp bilgisayardan, mobil akıllı dokunmatik cihazlardan, televizyon ekranlarından veya oyun konsolları aracılığıyla tüm içeriklerden faydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Kaldığınız Yerden Devam Etme Özelliği

Netflix phone film dizi seyretme uygulamasında ayrıyeten çok önemli bir işinizin çıktığı vakit yarım bıraktığınız film ve dizilerde kaldığınız yerden devam ederek görüntüyü izleme fırsatı bulabileceksiniz. Evrensel şekilde hitap edecek şekilde hazırlanan içeriğinden abonelik sistemiyle hizmet vermektedir.

Biraz daha detaya indiğimizde programı mobil cihazlarınıza indirdiğiniz zaman bilgisayarınıza indirmiş olabiliyor bu sayede istediğiniz teknolojik görüntü desteği bulunan cihazlarda izleme hakkı tanıyor. 3 farklı kullanıcı abonelik hesabı sunan ama ilk 1 ayı tamamen ücretsiz kullanma izni tanıyan Netflix dizi izleme uygulamasından tüm kullanıcılar faydalanabiliyor.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Stremio Stremio
    TürkçeÜcretsiz32M
  • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
    TürkçeÜcretsiz0.54 MB
  • Netflix Windows Phone indir HAKKINDA YORUM YAZIN