Turkcell Telefon Yedekleme

Turkcell Telefon Yedekleme

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.10 MB
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.10 MB)

Turkcell Mobil Telefon Yedekleme

Turkcell telefon yedekleme indir, android telefon rehberinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz en etkili mobil uygulamalardan biridir. Çoğu zaman bir anlık hata, telefon hasarına neden olabilmektedir. Ortaya çıkan hasar ise rehber kaybı ile sonuçlanabilmektedir. Rehberinizi kaybetmemek adına kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik, telefon yedekleme uygulaması kullanmaktır.

Uygulamayı kullandığınızda rehberinizi hızlı şekilde yedekleyebilirsiniz. Sonrasında yaşanacak herhangi bir kayıp durumunda birkaç dakika içinde geri yükleme ile aynı rehberi olduğu gibi geri getirebilirsiniz.

Turkcell Telefon Yedekleme Nedir?

Turkcell telefon yedekleme, Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu en etkili android uygulamalardan bir tanesidir. Rehberindeki numaraları kaybetmek istemeyenler için telefon yedekleme uygulaması olarak bilinen bu uygulama, kurtarma endişesine neden olmadan geri dönüş sağlayabilmektedir.

Farklı nedenlerle telefonunuzda bulunan isim ve numaralar silindiğinde aynı şekilde geri alma şansınız bulunmaktadır.

Turkcell Telefon Yedekleme Özellikleri

Turkcell müşterileri için ücretsiz olan telefon yedekleme uygulaması, müşterilerin birkaç dakika içinde tamamlayabileceği bir uygulamadır. Yapmanız gereken yalnızca telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi yazarak rehberinizi yedeklemektir.

Uygulamayı indirdikten hemen sonra numara ve şifreyi girip sonrasında yedeklemeyi başlatabilirsiniz. Android uygulama oldukça basit bir arayüze sahiptir. Size yalnızca 2 seçenek sunmaktadır. Yedekleme yapma ya da geri yükleme kısmından istediğinizi seçebilirsiniz.

Kolay bir kullanıma sahip olduğu için küçük büyük fark etmeksizin herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir programdır. Turkcell şifreniz olmadan aktif hale getiremeyeceğiniz uygulamayı şifre ile açabileceğinizi unutmamalısınız.

    Benzer Programlar

  • 2nr Darmowy Drugi Numer 2nr Darmowy Drugi Numer
    ingilizceÜcretsiz8.3 MB
  • 2ndline 2ndline
    TürkçeÜcretsiz46.9 MB