Turkcell Sim

Turkcell Sim

Versiyon/Sürüm1.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu108 MB
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (108 MB) iOS indir Android indir

Turkcell Sim Android ve iOS için Kadınlara Özel Herşey

Turkcell Sim indir, kadınlara, bebeklere ve çocuklara özel, moda, güzellik, alışveriş, astroloji ve alışveriş için en iyisini tavsiye eden ücretsiz mobil uygulamasıdır. Turkcell Sim Android ve iOS işletim sistemlerinde hayata dair herşeyi bulabileceğiniz ve hayatınızı kolaylaştıran bilgiler Turkcell uygulamasındadır.

Turkcell abonelerine ücretsiz eviniz, kendiniz ve çocuğunuz için faydalı bilgiler içeren Turkcell Sim uygulaması. Birçok konuyla ilgili tavsiyeler sunan, alışveriş fırsatları hakkında ve diğer yaşam ile ilgili faydalı bilgiler veriyor. Turkcell Sim Android ve iOS cihazlarında Turkcell abonelerine uygulamayı kullananlar için bedava internet hizmeti sunuyor. Sim uygulaması bedava internet ve dakika kazanmak için hesabım uygulaması dışında sim uygulamasını kullanarak kazanabilirsiniz.

Turkcell Sim uygulaması çocuk odası dekorasyonu, bebek gelişim karnesi, kendi fotoğraflarınızdan oluşan fotoğraf albümü, çocuk gelişimi için ücretsiz çizgi filmler ve kadınların en çok tercih ettiği tarifleri sim uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Faydalı bilgilerle dolu olan uygulama üzerinde ayrıca sevgiliye en güzel çicek ve hediye seçimi için tavsiyeler sunuyor.

Önemli Not: Bedava internet, dakika ve mesaj hakkı kazanmak için Turkcell Sim uygulamasını kullananlar ayrıca Turkcell abonesi olmaları gerekmektedir.

    Benzer Programlar

  • 2nr Darmowy Drugi Numer 2nr Darmowy Drugi Numer
    ingilizceÜcretsiz8.3 MB
  • 2ndline 2ndline
    TürkçeÜcretsiz46.9 MB