Turkcell Platinum

Turkcell Platinum

Versiyon/Sürüm2.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu109 MB
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (109 MB) iOS indir Android indir

Turkcell Platinum Paket Tarifeleri Bulma Uygulaması

Turkcell Platinum indir, Turkcell tarife paketleri bulmak için gerekli mobil uygulamadır. Platinum paket fırsatlarında sinema, vale, araba kiralama, gibi bir çok alanda hizmet sunan bir tarife uygulamasıdır. Dünyasının tüm fırsat ve kampanyalarını takip etmenizi sağlayan android ve iOS için Turkcell uygulamasıdır. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, fatura ödemelerine ve istediğiniz bir telefonu kapınıza kadar getiriyor.

Turkcell Platinum Kullanımı

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifeler, en yeni cihazlar için özel fiyatlar, ücretsiz vale, havalimanı transferi ve Turkcell Platinum üyeleri için diğer tüm ayrıcalıkları uygulamayı kullanarak yararlanabilirsiniz. Online işlemler kısmından kalan kullanım dakikalarınızı öğrenebilir, faturalarınızı takip edebilir, yurt dışı ve yurt içi en uygun tarife paketlerini satın alabilirsiniz.

Turkcell Platinum android ve iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine ulaşabilmek için e-posya veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Akıllı cihazınız ve tabletiniz veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soruları sorabilir. Sunmuş olduğu cihaz kampanlarını kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Uygulama içerisinde Hesabım bölümünden kalan kullanımları görebilir ve gideceğiniz ülkeyi seçerek en uygun tarif ve paketlerini görebilirsiniz. Sinemada birçok etkinlikleri ve ayrıcalıklara kolayca erişebilmenizde mümkündür. Turkcell Hesabum uygulaması ile de gerekli işlemleri yapabiliyorsunuz. Turkcell Hesabım uygulaması ile de giriş yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 2nr Darmowy Drugi Numer 2nr Darmowy Drugi Numer
    ingilizceÜcretsiz8.3 MB
  • 2ndline 2ndline
    TürkçeÜcretsiz46.9 MB