Turkcell Paycell

Turkcell Paycell

Versiyon/Sürüm1.2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.5 MB
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (29.5 MB) iOS indir Android indir

Turkcell Paycell Kartsız Alışveriş ve Fatura Ödeme Uygulaması

Turkcell Paycell indir, android cihazlarınızda Paycell kart ile hızlı mobil ödeme ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Mobil cihazınızda Turkcell dışında tüm abonelerin ücretsiz kullanabileceği mobil ödeme uygulamasıdır.

Turkcell Paycell Nedir

Paycell, Turkcell’in sunduğu tüm ödeme araçlarını mobil üzerinden Paycell logosunu gördüğünüz tüm alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgilerini girmeden hızlı ve güvenli alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. Eğer Turkcell abonesiyseniz kredi kart bilgilerinizi eklemenize gerek kalmadan mobil ödeme seçeneği sunmaktadır.

Paycell Nasıl Kullanılır

Faturalı hat sahipleri yada faturasız hat kullananlar TL bakiyenizden ödeme yaparak alışveriş yapabilecekler. Turkcell Paycell ile evinizden, ofisinizden, market ve akaryakıt ödemeleri kredi kartsız ödeme imkanı sunar. Shell’den akaryakıt ödemesini aracınızda inmeden Paycell’nizi okutarak yapabiliyoruz.

Turkcell mobil paycell ödeme işlem limitinizi ve harcamalarınızı da gerçek zamanlı takip edebiliyoruz. Android apk ve iOS işletim sistemleri üzerinden ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell hattınıza hızlı TL ve paket yükleyebilir ve tüm faturalarınızı tek bir uygulama üzerinden kolayca ödeyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 2nr Darmowy Drugi Numer 2nr Darmowy Drugi Numer
    ingilizceÜcretsiz8.3 MB
  • 2ndline 2ndline
    TürkçeÜcretsiz46.9 MB