TransferGo

TransferGo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu38M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38M) iOS indir Android indir

TransferGo Android iOS Para Gönderme Uygulaması

TransferGo indir, Türkiye ve 47 ülkeye mobilden hızlı, ucuz ve güvenli para gönderme uygulamasıdır. Hem para transfer hem de Android ücretsiz para gönderme işlemi yapar.

Android ve iPhone iOS cihazlarınızda Dünyanın her yerine para transferi yapabileceğiniz bir Android uygulamasıdır. Dünya genelinde 600.000’in üzerinde kişinin kullandığı Android para transferi uygulaması ile para gönderme işlemini de ücretsiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TransferGo uygulaması Türkiye’den yurt dışına, yurt dışından Türkiye’ye para göndermenin en hızlı, en ucuz, en kolay ve en güvenli yolu diyeilirim. Paranızı göndermek ve transfer etmek istediğinizde 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. FCA tarafından denetlenen ve HMRC tarafından kontrol edilen lisanslı bir ödeme kuruluşudur.

Para gönderimleri ve para transferleri en yüksek düzeyde güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. TransferGo Android uygulamasında işlem boyunca gönderimler ve alımlarınızın durumuna ilişkin bildirimler alabiliyorsunuz.

TransferGo Özellikleri

 • Süper hızlı ve güvenli para gönderme
 • Açık ve şeffaf (gizli bir ücret ödemesi yok, ödenen tutaru görebilme, döviz kuru riski bulunmuyor)
 • Bankalar kadar güvenli, lisanslı ve yetkili ödeme kuruluşu
 • Ücretsiz para gönderme ve para transferi
 • Müşteri hizmetleri desteği
 • Bankalardan %90 daha ucuz para gönderme işlemi

TransferGo ile bu ülkelerden para gönderebilirsiniz: Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, İngiltere

TransferGo ile bu ülkelere para gönderebilirsiniz: Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Norveç, Filipinler, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri

  Benzer Programlar

 • N Kolay İnternet Bankacılığı N Kolay İnternet Bankacılığı
  TürkçeÜcretsiz55M
 • Döviz Altın Bitcoin Döviz Altın Bitcoin
  TürkçeÜcretsiz0.74 MB