Traffic Rider Apk indir

Traffic Rider Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.61
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu79.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (79.9 MB) iOS indir Android indir

Android Traffic Rider Apk Versiyonu

Traffic Rider Apk indir, Traffic Racer ile büyük bir nam yakalamış olan Türk oyun geliştirici Soner Kara tarafından yapılmıştır. İlk oyun deneyiminde binlerce kişinin ilgisini çekmeyi başaran Kara, ikinci oyun denemesi olan Traffic Rider ile istediği başarıyı kolayca yakalamıştır.

Araba ya da kamyon yarışlarından sıkıldıysanız bunun yerine motor yarışlarında iyi olabileceğiniz bir oyun deneyimleyebilirsiniz. Bugün piyasada onlarca motor yarışı uygulaması vardır ancak Traffic Rider en iddialı olanlardan yalnızca bir tanesidir.

Traffic Rider Apk İndir

Bir oyun uygulaması olarak beklentilerin çok daha üzerinde olan Traffic Rider Apk cep telefonları ve tabletler için tasarlanmıştır. Gün içerisinde devamlı elinizin altında olan cep telefonu ile oyun oynamak isterseniz bu oyun tam size göredir. Hem heyecan hem keyif hem de aradığınız başarı duygusunu sunan oyunda kısa sürede iyi bir derece elde etmeniz hiçbir şekilde zor değildir.

Traffic Rider hileleri ile gündeme gelen oyunlardan bir tanesidir ancak indirip kurallarını öğrendiğinizde oyunun hileye gerek kalmadan keyifle tamamlanabileceği de dikkatinizi çekecektir. 

Traffic Rider Apk Özellikler

Android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış olan Traffic Rider Apk oyununda dikkat çeken ilk özellik gece ve gündüz seçimidir. Yarışınızı ister gece ister gündüz olacak şekilde iki ayrı modda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında yalnızca stabil trafik içerisinde değil ters şeride girerek aksiyon dolu trafikte de gerçekleştirmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Drift Max City Drift Max City
    TürkçeÜcretsiz75 MB
  • Race Max Race Max
    İngilizceÜcretsiz48 MB