Touch VPN indir

Touch VPN indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.4.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu1.85 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.85 MB)

Engelli Sitelere Giriş için Chrome (VPN) Eklentisi

Touch VPN indir, İnternet üzerinde daha rahat gezinmeyi sağlayan Touch VPN, istediğiniz siteye güvenle girebilmeniz için tasarlanmış bir uygulamadır. Özellikle erişim sorunu yaratan web siteleri ya da sosyal medya adresleri için hızlı bağlanma programı yönlendirmesi çok işe yarayacaktır.

Touch VPN Detayları

Touch VPN, klasik bir internet bağlantısı içinde özel ve güvenli bir bağlantı sistemi oluşturmanızı sağlar. Iphone üzerinden hızlı bağlanma programı ile çok daha hızlı ve sınırsız bağlantı kurabilirsiniz.  Gizli ya da yasaklı olan sitelere ulaşmak istediğinizde, bu uygulama sayesinde rahatlıkla ulaşmanız da mümkün. Pek çok VPN uygulamasının aksine Touch VPN, çok daha rahat ve uygun kullanıma sahiptir. Üstelik kesinlikle ücretsiz.

Touch VPN Kullanımı

Tamamıyla ücretsiz ve sınırsız olan Touch VPN uygulaması hiçbir kısıtlama içermemektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra neredeyse hiç yok denecek kadar az reklam bulundurur. Oturum sınırı, bant sınırı gibi sorunlarının olmamasıyla birlikte oldukça sade ve açık bir planlamaya sahiptir. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Touch VPN (Chrome) Yasaklı sitelere giriş eklentisi Google Chrome sitesinden indirin. Sonra aç butonuna basarak çalıştırın. Başka bir işlem yapmadan bağlan yazan kısma dokunun. Bu uygulama, sizi çevrenizde yer alan en yakın ve hızlı VPN sunucusuna bağlayacaktır. Kullanıma hazır olduğunu, ekranda yer alan çember yeşile döndüğünde anlayabilirsiniz. Tam yeşil renk aldığında, internet üzerinde sınırsız ve dilediğiniz hızda gezinebilirsiniz. Kısıtlama ya da yasak gelmeden her siteye girip çıkabilirsiniz

    Benzer Programlar

  • Zenmate Apk Zenmate Apk
    TürkçeÜcretsiz12.5 MB
  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB