Touch VPN (Android) indir

Touch VPN (Android) indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.3.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu1.83 MB
ÜreticiTouchVPN Inc
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.83 MB)

Yasaklı Sitelere Güvenli Giriş Uygulaması (Mobil)

Touch VPN Android indir, İnternet üzerinde erişim sorununa neden olan pek çok engeli Touch VPN ile aşmanız mümkündür. Güvenli bağlanma programı olarak nitelendirilen uygulama ile internette daha hızlı ve güvenli dolaşabilirsiniz.

Uygulamayı Windows 10 işletim donanımına sahip her cihazda kullanmanız mümkün. Touch VPN, internete bağlandığınızda girdiğiniz sitelerde gizliliğinizi korumayı amaç ediniyor. Bağlandığınız ağ, sisteminiz için zararlıysa güvenli bağlanma programı devreye girerek gereken önlemleri alıyor.

Touch VPN ile İnternete Bağlanma

İnternete bağlanırken kullandığınız ağın güvenli olup olmadığını Touch VPN uygulaması ile kolayca anlarsınız. Uygulama, girmemeniz gereken sitelere girdiğinizde bile rahatlıkla bağlanmanızı sağlar. Üstelik hız konusunda asla sorun yaşamazsınız. Uygulama ile erişimine engel konuşmuş sitelere de aynı hızla ulaşmanız mümkün.

Touch VPN Detayları

Uygulamayı indirdiğinizde hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Oldukça kaliteli bir donanıma sahip olan bu program, internet üzerinde rahat ve güvenli gezebilmeniz için en ideal programdır. Girmek istediğiniz site her ne olursa olsun standart hızdan fazlasına sahip olursunuz. Kullandığınız programın faydalı yönlerinden biri de ortamda var olan en güçlü ağı size tanıtmasıdır. Hızlı, gizli ve güvenli dolaşmak için ihtiyacınız olan tek şey Touch VPN programıdır. Touch VPN uygulaması ile yalnızca kendi ülkenizin değil 12 ayrı ülkenin sunucusuna erişebilmeniz mümkün. Erişime açık olan ülkeler: Kanada, Fransa, Türkiye, Hollanda, Çek Cumhuriyeti,  İngiltere, Singapur, Danimarka, Almanya, İsviçre, İspanya, ABD’dir.

2174 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Intra Intra
  İngilizceÜcretsiz6,3M
 • Depremci Depremci
  TürkçeÜcretsiz2,9M
 • 7TP Deprem 7TP Deprem
  TürkçeÜcretsiz6,8M
 • NordVPN NordVPN
  İngilizceÜcretsiz112.3 MB
 • Touch VPN (Android) indir HAKKINDA YORUM YAZIN