Total Uninstall Pro Türkçe

Total Uninstall Pro Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm6.17.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu23.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23.7 MB)

Program Analiz Etme ve Program Kaldırma Aracı

Total Uninstall Pro Türkçe indir, Windows bilgisayarına yüklediğimiz programların detaylarını analiz etme ve kaldıramadığımız programları kolaylıkla kaldırma aracıdır. Programların analiz ve kaldırılma işlemini takip etmenizde büyük kolaylık sağlayacak programı ücretsiz indirin.

Programları Kolaylıkla Kaldırın

Total Uninstall Pro Türkçe Program Kaldırma Yazılımı sayesinde Windows programlarını kolaylıkla kaldırabilir ve dosya kalıntılarını otomatik siler. Bilgisayarımızdan programları kaldırdığımız halde bazı programların belgelerim klasöründe dosya kalıntıları, kayıt defteri gibi çöp dosyaların kaldığını görebiliriz. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra silinmeyen kalıntılarıda Total Uninstall Pro sayesinde kaldırın. Program kaldırma aracı Türkçe dil desteği sayesinde kullanıcılara daha kolay kullanım imkanı sunuyor.

En Küçük Dosya Kalıntılarını Silin

Total Uninstall programı bilgisayara yüklenilen programları yükleme esnasında yaptığı değişiklileri ve diğer niteliklerini analiz ederek kayıt altına alır ve sizlerin bilgi sahibi olmasında yardımcı olur. Kaldırmak istediğiniz veya kaldıramadığınız programları yazılım aracılığı ile kaldırma aktivitesini yürütürseniz bilgisayarın ilk konumuna geri dönmesini sağlar ve en küçük çöp kalıntılarınıda temizler. Kaldırma işlemi normal program kaldırma işleminden biraz daha uzun sürede tamamlanmaktadır. Programı tüm Windows işletim sistemi kullanıcılarının kullanımı için tavsiye ediyoruz. Windows bilgisayarlarınızda sistem üzerinde yapmaya çalıştığınız iyileştirmeler düzenlemeler için gerekli araçların hepsini bumak için Windows sistem programları kategorimize göz atabilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • KMSpico indir KMSpico indir
    İngilizceÜcretsiz3.20 MB
  • RapidMiner Veri Madenciliği RapidMiner Veri Madenciliği
    İngilizceÜcretsiz195 MB