Tor Browser Apk

Tor Browser Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Android Tor Browser ApkGüvenli internet Tarayıcı

Tor Browser Apk indir, Tor Browser nedir ya da Tor Browser Apk’yi diğer browser uygulamalarından ayıran nedir gibi sorular merak edilebilir. Tor Browser Apk engelli sitelere giriş yapabilmenize imkan veren güvenilir bir web tarayıcıdır. Tor Browser Apk internetteki gezintilerinizi Tor Browser üzerinden yaparsanız; yasaklı, engelli sitelere de sorunsuzca girebilirsiniz. The Tor Project tarafından geliştirilen uygulama Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir.

Tor Browser Apk Özellikleri Nelerdir?

Mobil cihazınızdan internet gezintisi yaparak yasaklı sitelere takılmanızı engelleyen uygulama güvenli internet gezintileri yapmanızı da sağlar. Ağ trafiğiniziniz gizlenmesi, veri alışverişi bilgilerinizin korunması için kalkan görevi yapan uygulama çeşitli özelliklerle de zenginleştirilmiştir.

Sanal sunuculardan kurulmuş olan Tor Browser ile anonim internet gezintileri yapabilirsiniz. Ağ trafiğinin takip edilmesi imkansız kılan uygulamayı ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama dili İngilizce olduğu için ayarlar ve yönetim kısmında bir miktar İngilizce bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz ama çeviri uygulamalarıyla işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun yanında tarayıcı sade ve kullanıcı dostu bir arayüzle sunulmaktadır. Dolayısıyla internet gezintilerinizi hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.

Tor Browser Apk Nasıl İndirilir?

Tor Browser download işlemi için cihazınızın sürümünü kontrol etmeyi unutmamalısınız. Uygulama 4.1 ve üzeri Android sürümlerinde kullanılabilmektedir. Tarayıcı uygulamasını, Play Store’den arama bölümüne uygulama ismini yazarak bulabilir ve indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kısa süreli bir kurulum aşamasıyla karşılaşacaksınız. Gerekli ağ ayarlarını yaptıktan sonra tarayıcınız kullanıma hazır olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Google Go Google Go
    TürkçeÜcretsiz7.7 MB
  • Tor Browser apk indir Tor Browser apk indir
    TürkçeÜcretsiz60.7 MB