Tor Browser Apk indir

Tor Browser Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (32.2 MB) APK indir

Android Tor Browser Apk Versiyonu

Tor Browser nedir ya da Tor Browser Apk’yi diğer browser uygulamalarından ayıran nedir gibi sorular merak edilebilir. Tor Browser Apk engelli sitelere giriş yapabilmenize imkan veren güvenilir bir web tarayıcıdır. İnternetteki gezintilerinizi Tor Browser üzerinden yaparsanız; yasaklı, engelli sitelere de sorunsuzca girebilirsiniz. The Tor Project tarafından geliştirilen uygulama Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir.

Tor Browser Apk Özellikleri Nelerdir?

Mobil cihazınızdan internet gezintisi yaparak yasaklı sitelere takılmanızı engelleyen uygulama güvenli internet gezintileri yapmanızı da sağlar. Ağ trafiğiniziniz gizlenmesi, veri alışverişi bilgilerinizin korunması için kalkan görevi yapan uygulama çeşitli özelliklerle de zenginleştirilmiştir.

Sanal sunuculardan kurulmuş olan Tor Browser ile anonim internet gezintileri yapabilirsiniz. Ağ trafiğinin takip edilmesi imkansız kılan uygulamayı ücret ödemeden cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama dili İngilizce olduğu için ayarlar ve yönetim kısmında bir miktar İngilizce bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz ama çeviri uygulamalarıyla işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun yanında tarayıcı sade ve kullanıcı dostu bir arayüzle sunulmaktadır. Dolayısıyla internet gezintilerinizi hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.

Tor Browser Apk Nasıl İndirilir?

Tor Browser download işlemi için cihazınızın sürümünü kontrol etmeyi unutmamalısınız. Uygulama 4.1 ve üzeri Android sürümlerinde kullanılabilmektedir. Tarayıcı uygulamasını, Play Store’den arama bölümüne uygulama ismini yazarak bulabilir ve indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kısa süreli bir kurulum aşamasıyla karşılaşacaksınız. Gerekli ağ ayarlarını yaptıktan sonra tarayıcınız kullanıma hazır olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Free WiFi: WiFi map, password, hotspots Free WiFi: WiFi map, password, hotspots
    İngilizceÜcretsiz5,7 MB
  • Connection Stabilizer Booster Connection Stabilizer Booster
    İngilizceÜcretsiz3,0 MB