The Witcher 3 Türkçe Yama

The Witcher 3 Türkçe Yama

Versiyon/SürümV0.13
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.14 MB
ÜreticiCD Projekt Red
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.14 MB)

The Witcher 3 Oyunu Resmi Türkçe Yama Dil Paketi

The Witcher 3 Türkçe yama indir, Steam oyununun pc ve ps4 için resmi Türkçe dil paketidir. Wild hunt blood and wine ve game of the year için 1.02 % 100 Türkçe yaması indirip oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Polonyalı CD Projekt Red tarafından geliştirilen açık dünya tabanlı rol yapma oyunu olan The Witcher 3 için geliştirilen Türkçe dil paketi. Oyun çıktığı günden buguüne kadar aldığı ödüller ile başarısını kanıtlamıştır. Oyundaki ana kahramımız Geralt manevi kızı Ciri’nin izini sürmek için uzun bir yolculuğa çıkıyor. Çıktığı yolculuk Wild Hunt’ın soğuk nefesini hissederken hem ölümcül canavarlar ile hemde politik mücadelelere giriyor. Bu mücadelede Geralt’a katılırken hikeyenin nasıl ilerleyeceğini biz belirliyoruz.

The Witcher 3 Türkçe yama sayesinde oyun içindeki diyaloglar, tercihler ve oyun menüleri yüzde 100 Türkçe diline çevriliyor. Bu sayede oyunun hikayesini daha kolay anlayabiliyor ve oyunun gidişatını büyük ölçüde değiştiriyoruz. Eğer İngilizce bilginiz çok yoksa oyun içindeki diyalogları kaçırmamak adına Witcher 3 Türkçe yama sayesinde tüm diyalogları altyazı olarak okuyabilir ve oyun hikayesine hakim olabilirsiniz.

The Witcher 3 Türkçe Yama Kurulumu

Oyun geliştiricisi tarafından hazırlanan resmi The Witcher 3 yaması olduğu için ekip tarafından yayınlanan videoyu izleyerek Türkçe yama eklentisini oyuna ekleyebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra sorunsuz bir şekilde kurulum yapabilmeniz için aşağıdaki video izlemenizi tavsiye ediyoruz.

  Benzer Programlar

 • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
  TürkçeÜcretsiz4,1 MB
 • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
  TürkçeÜcretsiz1 MB
 • The Witcher 3 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN  The Witcher 3 Türkçe Yama Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   Ps4 e olur mu