Hitman Contracts Türkçe Yama

Hitman Contracts Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu948 KB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (948 KB)

Hitman Contracts Türkçe Yama Yüzde 100 Türkçe

Hitman Contracts Türkçe yama indir, Hitman oyununu Türkçe oynamak ve diyalogları, menüleri ve altyazılarını Türkçe dil paketi ile çevirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunçeviri tarafından büyük bir titizlikle yapılan yüzde 100 yamayı indirerek Hitman oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Hitman serisinin 3. oyunu olarak yayınlanan 47 kodlu ajanımızı hayatında olup biten birçok şeyi oyunda öğreniyoruz. 47’nin gizemli hayatını konu alan oyunun hikayesini anlayabilmemiz için Hitman Contracts Türkçe yama oyunda geçen diyaloglarda altyazıları okuyabilir ve oyun menülerine girerek daha kolay oyun ayarları yapabilirsiniz.

Oyunun kaliteli grafikleri ve ses efektleriyle günümüz oyunlarıyla aynı kaliteyi yakalamayı başardığını söyleyebiliriz. % 100 Türkçe dil paketi ile 47 ajanımızın hikayesini tüm detaylarıyla kolaylıkla anlayabileceğiz. Oyunda geçen diyalogları anlamanız ve anlayarak oynamanız oyunun gidişatını önemli ölçüde etkilemektedir. Böylelikle oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Hitman: Contracts Türkçe Yama Kurulumu

Oyuna Türkçe yamanın nasıl kurulumunu yapabileceğiniz anlatacağız. Yamayı indirdikten sonra arşiv dosyası içerisinde bulunan Fahrenheit_TR_Yama_v1.00.exe dosyasını oyun kapalıyken çalıştırın. Kurulum bittikten sonra oyuna giriş yaptığınızda herşeyin Türkçe olduğunu görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
    TürkçeÜcretsiz4,1 MB
  • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
    TürkçeÜcretsiz1 MB
  • Hitman Contracts Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN