The Witcher 2 Türkçe Yama

The Witcher 2 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu495.75 KB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (495.75 KB)

The Witcher 2: Assassins of Kings Oyunu Türkçe Dil Paketi

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Türkçe yama indir, Steam oyunu olan ve Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Türkçe yama dil paketidir. Oyunu tamamen Türkçe olarak oynamanızı imkan tanıyan ücretsiz yamasıdır.

Polanyalı oyun geliştiricisi CD Project tarafından hazırlanmış olup yüksek iletimi doğrultusunda oyun tüm talepleri diğer firmalar ile işbirliği içerisinde hazırlamıştır. The Witcher 2 Türkçe yama ile oyundaki menüler, seçenekler ve altyazı diyalogları tamamıyla Türkçe.

Oldukça muazzam bir hikaye kurgusuna sahip olan ve oyun içerisinde yaptığınız görevler doğrultusunda oyun şekillenmektedir. Oyundaki grafikler, gerçeksiz ses sistemi ve oyun içerisindeki senaryo sizi oyuna tamamıyla bağlıyor. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition‘ın içerisinde birden fazla oynanabilirliğiyle karşınıza çıkıyor.

The Witcher 2 Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan tüm dosyaları bilgisayarda oyunun kurulu olduğu dizinde “Witcher2/Launcher” adlı klasörün içerisine atabilirsiniz. Steam oyunu ve dlc doyaları arşiv dosyası içerinde bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
    TürkçeÜcretsiz4,1 MB
  • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
    TürkçeÜcretsiz1 MB
  • The Witcher 2 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN