The Walking Dead Episode 1 Türkçe Yama

The Walking Dead Episode 1 Türkçe Yama

Versiyon/Sürüm1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.86 MB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.86 MB)

The Walking Dead Episode Oyunu Türkçe Dil Yama Paketi

The Walking Dead Episode 1 Türkçe yama indir, Oyunçeviri tarafından hazırlanan The Walking Dead dizi oyunu için Türkçe dil paketidir. 1. ve 2. sezon “A New Day” bölümü için hazırlanan Türkçe yama ile oyun menüleri, diyalogları ve ayarları tamamen Türkçe hale geliyor.

Oyunun hikayesini ve verilen görevleri daha iyi anlayıp yapabilmeniz için Türkçe yama ücretsiz indirip oyuna kurabilirsiniz. Özellikle diyalog ağırlıklı bir oyun olduğu için İngilizce dili yeterli olmayan oyun severler mutlaka indirmeleri gerekiyor. The Walking Dead Episode 1 oyununda karakterler size kritik sorular yönelttiği için verdiğiniz sorular oyunun gidişatını büyük ölçüde etkilemektedir.

The Walking Dead Episode 1 oyununda sorulan sorulara cevap vermek için size belli bir süre sunuluyor. Bu yüzden soruları cevaplarken karşımıza çıkan cevap seçeneklerini anlamamız gerekiyor. Bu yüzde Türkçe dil paketi indirip oyunu çok daha anlaşılır olacak şekilde rahatça oynayabilirsiniz.

The Walking Dead Episode 1 TR Yama Kurulumu

İndirdiğiniz arşiv dosyasında bulunan The_Walking_Dead_Tum_Sezon_1_Turkce_Yama.exe dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamadan önce mutlaka oyunu kapatın ve yedeğini almayı unutmayın. Yama tamamlandıktan sonra oyunu giriş yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
    TürkçeÜcretsiz4,1 MB
  • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
    TürkçeÜcretsiz1 MB
  • The Walking Dead Episode 1 Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN