Takasbank Bes

Takasbank Bes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4,9M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4,9M) iOS indir Android indir

Takasbank Bes Android iOS Bireysel Emeklilik Bankası

Takasbank Bes indir, mobilden para çekme, hesap sorgulama, devlet katısı fon bilgilendirme ve Android bireysel emeklilik mobil ankacılık uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS mobil platformlarda kullanabileceğiniz fon bilgilendirme uygulamasıdır. Zorunlu veya kendi istediğinizle katıldığınız Bireysel Emeklilik hesaplarınızda mevcut olan fon değerleriyle birlikte Devlet katkısı tutarlarını (fon adedi ve piyasa döviz değeri cinsinden) kontrol edebileceğiniz resmin Takasbank uygulamasıdır.

Takasbank Bes uygulaması borsa İstanbul bünyesinde mevcut piyasalarda gerçekleşen; borçlanma araçları, yurt dışı sermaye piyasası, türev araçlar, kıymetli madenler, pay, nakit ve menkul kıymet takasını sonuçlandırabilirsiniz. Takasbank’ın merkezi takas kuruluşu olan web sitesi üzerinden verdiği hizmetleri mobil uygulamasıyla akıllı telefonlar üzerinden takip edebilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcısı olarak hesaplarınıza dair tüm bilgileri 7/24 mobil cihazlarınızda ulaşma imkanı sunuyor. Uygulamaya E-Devlet kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak web sitesi üzerindende güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz. BES hesaplarınızı görüntüleyebilir, hesap sorgulama, bakiye değişimleri ve aylı fon tutar bilgilerini e-postanıza gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Takasbank Bes bireysel emeklilik takibi sürdürebileceğiniz fon bilgilendirme sisteminden ücretsiz faydalanabileceğiniz ücretsiz mobil bankacılık uygulamasıdır.

    Benzer Programlar

  • N Kolay İnternet Bankacılığı N Kolay İnternet Bankacılığı
    TürkçeÜcretsiz55M
  • Döviz Altın Bitcoin Döviz Altın Bitcoin
    TürkçeÜcretsiz0.74 MB