System Mechanic Professional

System Mechanic Professional

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44 MB
Üreticiiolo technologies
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (44 MB)

System Mechanic Professional Gelişmiş Bilgisayar Bakım ve Onarım Programı

System Mechanic Professional indir, Pc bilgisayarımızı ilk günkü gibi temiz ve yüksek performansta kullanabilmemiz için gerekli bakım araçları bulunan katılımsız (ücretsiz) programıdır. Sistem araçları paketi sayesinde bilgisayarınızı yeni gibi, problemsiz ve hızlı çalıştırmanıza yardımcı olan profesyonel sistem bakım araçları ve raporlama programıdır.

System Mechanic Ne İşe Yarar

Bilgisayar ve sürücülerini tamir edebileceğiniz, bilgisayar stabilizasyonunu yapabileceğiniz, kayıt defteri hatalarını giderebileceğiniz ve internet bağlantı hızını artırabilmenizi sağlar. System Mechanic, basit çalışma prensibi ve sade arayüz ekranı ile her seviyedne kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilmektedir.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızdaki güvenlik uygulamalarına ek olarak sistemde profesyonel güvenlik araçlarıyla tam koruma sağlamanıza yardımcı olur. Yavaşlayan bilgisayarınıza, çöp dosyaları temizleme ve sabit sürücüleri birleştirmesiyle bilgisayarın performansını artırır. 70’den fazla sistem araçları sayesinde bilgisayar bakımını tam olarak üstlenebilir.

System Mechanic Professional, bilgisayarınızdaki tüm ayarlamaları otomatik olarak gerçekleştirir. Gereksiz dosyaları temizleme işlemini basit, hızlı ve otomatik olarak yaparak bakım işlemlerini kendiniz yapabiliyorsunuz. Bilgisayar donanım bileşenleri hakkında detaylı bilgi sunar ve bulunan sorunları gelişmiş raporlama sistemi ile sizlere aktarır.

Sistem araçları paket programı birçok yazılım dalında ödül almış ve Microsoft ortaklığı ile Windows bilgisayarında profesyonel bir bakım aracı hizmeti vermektedir. En iyi sistem bakım ve onarım işlemlerini yapabilen en iyi özelliklere sahip program arayanlar için mutlaka göz atmalarını tavsiye ettiğimiz yazılımdır.

    Benzer Programlar

  • NVIDIA PhysX NVIDIA PhysX
    İngilizceÜcretsiz39.27 MB
  • AVG PC Tuneup AVG PC Tuneup
    TürkçeÜcretsiz3.3 MB
  • System Mechanic Professional HAKKINDA YORUM YAZIN