SurfSafe VPN indir

SurfSafe VPN indir

Versiyon/Sürüm3.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.73 MB
ÜreticiSun Peaks Management Inc.
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.73 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

SurfSafe VPN Kolayca Engelli Sitelere Giriş Programı

SurfSafe internet sitelerinde gezinti sırasında kişisel bilgilerinizi gizleyip yasaklı (engelli) sitelere anonim olarak giriş yapma olanağı tanıyan VPN servisidir. IP numaranızı değiştirip farklı bir ülkenin IP adresini kullanarak siteleri sanki başka bir ülkeden ziyaret ediyor gibi giriş yapma fırsatı sunuyor.

İnternet Üzerinde Daha Güvenli Gezinti

SurfSafe VPN Yasaklı (engelli) Sitelere Giriş Programı sayesinde internette dolaşan kimlik hırsızları ve sanal dolandırıcıların size ait olan bilgilere ulaşmasını engelliyor. Kişisel bilgilerinize erişimi kısıtlayarak konumunuzla ilgili tüm detaylara erişimi engelliyor. Bu sayede hacklenme, takip edilme ve bilgilerinizin çalınmasından kurtuluyorsunuz.

IP Numaranızı Otomatik Değiştirir

Birçok kimlik avcısı ziyaret ettiğiniz internet üzerinde gözüken IP numaranız yoluyla tüm bilgilerinize erişebiliyor. Facebook, Twitter, Google gibi hizmetler üzerindeki tüm hareketleri bu yolla takip eder. Dış tehtitlere açık olan günümüzde kullanıcı hesaplarını ve verilerimizi korumak için mutlaka SurfSafe VPN engelli sitelere giriş programını ücretsiz kullanın. IP adresinizi farklı ülkelerin çoğrafi konumlarına saklayarak kişisel güvenliğinizi artırmaya hazır olun. Yasaklı sitelere giriş yapmak için bir çok farklı program bulunmaktadır. Bunlar arasında ultrasurf vpn programı da bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Ekran Görüntüsü

1317 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • SurfSafe VPN indir HAKKINDA YORUM YAZIN