Easy VPN

Easy VPN

Versiyon/Sürüm4.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

SurfEasy VPN Android için Ücretsiz VPN Uygulaması

Easy VPN apk indir, SurfEasy Secure Android VPN apk tüm internet trafiğini şifreleyerek internet ve gizlilik güvenliğini sağlayan Android ve iPhone için ücretsiz VPN uygulamasıdır. SurfEasy, güvenli olmayan ağlar ve kablosuz bağlantı noktaları üzerinden verilerinize zarar gelmesini engelleyerek güvenliği artırır.

Ücretsiz 500 MB aylık veri kullanımına imkan tanıyan Easy VPN Mobil, online güvenlik tehtitlerini Android telefon ve tabletlerden uzak tutarak tüm kişisel verilerinizi en iyi şekilde korur. Engelli Web sayfalarına giriş yapmanızı sağlayan özel VPN ağ uygulamasıdır. En popüler USA Today, CNET ve CNN gibi sitelerden yüksek puanlar almayı başaran ücretsiz VPN uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

İnternet gezintileriniz esnasında bilinmeyen kişilerden gelebilecek her türlü tehtitleri bertaraf eder. IP adresinizi, konum bilgilerinizi ve kimlik bilgileri gizli tutar. Tüm güvenlik duvarı engellerini aşarak, Hulu, Vevo, Netflix ve diğer ülkemizde erişimi engellenmiş sitelere kolayca giriş yapabilir. Ayrıca çevirimiçi sohbet hizmeti veren Skype ve Viber gibi VOIP servis engellini kaldırabilirsiniz.

Kısacası Easy VPN apk, tüm internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğinizi açığa çıkartmadan internette güvenli bir şekilde gezinti ve alışveriş yapabilirsiniz. SurfEasy başlıca önemli özellikleride aşağıdaki gibidir.

SurfEasy VPN Özellikleri

 • IP adresi, konum bilgileri ve kimlik bilgilerini maskeler
 • Wifi bağlantı noktası güvenlik önlemlerini artırır
 • Dünyanın herhangi bir yerinde engelli sitelere giriş yapar
 • Veri güvenliği
 • Ücretsiz Vpn
 • Müşteri iletişim desteği

  Benzer Programlar

 • AnonyTun AnonyTun
  TürkçeÜcretsiz3.6 MB
 • Thunder VPN Thunder VPN
  TürkçeÜcretsiz5.3 MB