Spyware Terminator

Spyware Terminator

Versiyon/Sürüm3.0.0.74
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu415KB
ÜreticiCrawler
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (415KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Casus Yazılım Bulma Temizleme Silme

Casus yazılımları silme temizleme programını sitemizden sınırsız ve ücretsiz olan bu paketini sorunsuz bir şekilde indirin , Spyware Terminator yazılımı gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızın güvenliğini en üst seviyede tutmayı sağlayarak emin adımlarla çalışmaktadır. HIPS adıyla adlandırılan virüsler ve antivirüs özellikleriyle torjanlar,keyloggerlar ve başlangıç sayfasında gelen kötü içerikli sayfaları önlemeye yardımcı olan bir ücretsiz yazılımdır. Malware ve hatta Look2Me,VX2 CWS gibi çok büyük internet tehditlerini ortadan sorunsuz bir şekilde kaldırabilmektedir.

Spyware Terminator

Spyware Terminator

Sizlerin bilgisayarda güvenli ve hızınızı büyük oranda artırdığını göreceksiniz. İnternette bir çok kötü içerikli virüslerden meydana gelebilecek kötülüklerden sizleri men etme görevini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Ücretsiz Yazılım

Tamamen ücretsiz olması ve internet dünyasında online çalışırken gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızı güvenliğini en üst seviyede koruması bir çok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Tam anlamda koruma sağlayarak bilgisayarınızdaki casus virüsleri temizleyerek sizlerin hızına hız katmayı en iyi şekilde sağlamaktadır.

Spyware Terminator Karantina Özelliği

Spyware Terminator ile bilgisayarınızı eğer yavaşladığını seziyorsanız hemen tarama işlemlerini başlatabilirsiniz. Kötü yazılıma sahip olan virüsleri bularak karantinaya alma işlevi gerçekleştirir ve silinip silinmeyeceğini de sizlere bildirerek haberdar olmanızı sağlar. Yani bulduğu virüsleri kendi isteğiniz doğrultusunda ister silebilir isterseniz de karantina da bekletebilirsiniz.

Arayüzü ve Kullanımı

Spywareleri her ne olursa olsun kolay bir şekilde bularak silmenizi gerçekleştirir. Lakin program silindiyse bile geri sorunsuz bir şekilde yükleme gerçekleştirebilmektesiniz.

Manuel Tarama ve Otomatik Tarama

Evet isterseniz sizlerin belirttiği alanı tarar veya otomatik tarama özelliğiyle tarama işlevini temizleme işlemini gerçekleştirir. Detaylı taramalar yaparak virüsleri tüm detayına kadar bularak virüslerin hareket etmemesini sağlar ve bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde çalışmasına ortam hazırlar. www.indirson.com sitemize her türlü soru ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz değerli vakitler dileriz.

Casus virüs silme programı en iyi casus yazılım takip programı sayesinde takip etmek istediğiniz kullanıcının bilgisayarına yükleyip gizlice kullanıcının gün içerisinde yapmış olduğu tüm aktiviteleri takip edebilme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca bilgisayarınızda eğer casusluk program varsa silmenize yardımcı programdır.

Programın Kurulum Kullanım Videosu

168 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adguard Adguard
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz169 MB
 • Facebook Password Decryptor indir Facebook Password Decryptor indir
  İngilizceÜcretsiz301 KB
 • Real Hide IP Real Hide IP
  İngilizceDeneme Sürümü5 MB
 • Kaspersky Products Remover Kaspersky Products Remover
  TürkçeÜcretsiz13.20 MB
 • Spyware Terminator HAKKINDA YORUM YAZIN