Solo VPN

Solo VPN

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiSoloVPN
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Android Mobil Hızlı Vpn Uygulaması

Solo VPN indir, Android mobil cihazlarınız ile internette hızlı bir şekilde, güven içinde gezinebilirsiniz. VPN uygulaması türündeki hemen her uygulama gibi Solo VPN de aynı sistemle çalışmaktadır. VPN uygulaması tercih ederken, ücretsiz olmasına ve size fazladan hizmet sunmasına dikkat edebilirsiniz. Böyle bakıldığında Android hızlı Solo VPN tercih edilebilir bir uygulama olarak kabul edilebilir.

Solo VPN Nasıl Çalışır?

Solo VPN hızlı uygulama, Android işletim sistemli cihazlara indirilerek kullanılabilmektedir. 30’dan fazla ülkeden bağlantı kurmanızı sağlayan uygulama ile internette görünmez olabilir; yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Özellikle WİFİ ağlarına bağlanarak kişisel cihazlara erişmeyi hedefleyen kötü niyetli kişilere karşı cihazınızı ve sizi korur. Hızlı vpn uygulama sayesinde kötü niyetli kişiler cihazınıza erişmezler.

Solo VPN Özellikleri

Solo VPN mobil kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakla beraber pek çok benzer uygulama gibi kullanıcıları kısıtlamamaktadır. Sınırsız kullanımı bile tercih sebebi olmak için yeterlidir. Uygulamanın ara yüzü oldukça basittir ve daha önce hiç benzer uygulama kullanmayanlara bile kolayca kullanım imkanı sağlar. Uygulama içinde kayıt, üyelik, giriş gibi işlemler yapmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Solo VPN ile IP adresinizi gizleyip açma şansına da sahipsiniz.

Solo VPN Nasıl Kullanılır?

Android uygulamayı kullanmak için cihazınıza indirmiş olmanız gerekiyor. Uygulama dili İngilizce olsa da kullanımı son derece basittir. Uygulama ikonuna tıklayarak aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. VPN uygulamasını dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Açık kalması her zaman sizin yararınıza olacaktır.

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05
  • Solo VPN HAKKINDA YORUM YAZIN