SoftEther VPN

SoftEther VPN

Versiyon/Sürüm04.09.9437.129354
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36.48 MB
ÜreticiVPN Gate Academic Experiment Project
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi2 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (36.48 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Engelli (Yasaklı) Sitelere Ücretsiz Erişim

SoftEther VPN +VPN Gate Client programı engelli sitelere erişim programıdır. Erişim sayesinde internette bilinmeyen sitelere girme imkânı sağlayarak sanal dünyada anonim gezinti yapabilirsiniz. Programın menşei Japonya’da bir üniversitedir. Akademik çalışmalar sonucunda proje yapılmıştır.

SofEther VPN +VPN Gate Client Programının Özellikleri

Günümüzde Türkiye’de zaman zaman sosyal medyaya ya da bazı sitelere erişim yasağı gelmektedir. Erişim engelini aşmak için indirmeniz gereken engelli sitelere giriş programıdır. Programın asıl amacı girilemeyen, engelli sitelere girme şansı vermesidir. Programın çalışma sistemi P2P gibidir. Yani iki VPN sunucusu birbiri ile iletişim kurarak engelli sitelere erişim sağlıyor.

SoftEther VPN +VPN Gate Client Programı Nasıl Kurulur?

SoftEther VPN programını ücretsiz bir şekilde internet üzerinden bilgisayarınıza indirmeniz mümkündür. Ancak program Winrar arşivi şeklinde inmektedir. Arşivden açarak kurulumunu başlatmanız gerekmektedir. Çift tıklayarak programı açıp buradan SoftEther VPN seçeneğini tıklayıp kurulumu başlatınca size gösterilen yönergeleri takip ederek tamamen bilgisayarınızda kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Kurulum bittikten sonra rahatlıkla programı çalıştırabilirsiniz.

SoftEther VPN +VPN Gate Client Programı Nasıl Kullanılır?

Kurulumdan sonra programı çalıştırın. Karşınıza çıkan ekranla VPN Gate Public VPN Relay Servers seçeneğine tıklayın. Karşınıza bir ekran çıkacaktır. Çıkan bu ekran sizin birlikte bağlanabileceğiniz VPN sunucularının listesidir. Listeden herhangi bir sunucu seçerek internet bağlantınızı gerçekleştirmeniz mümkündür.

1399 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • SoftEther VPN HAKKINDA YORUM YAZIN