Sniper Ghost Warrior Türkçe Yaması

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yaması

Versiyon/SürümSniper Ghost Warrior Türkçe Yama
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu178.27 KB
ÜreticiOyunçeviri
İşletim SistemiWin8/Win7/Win8.1/Win10/WinXP
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (178.27 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sniper Ghost Warrior Aksiyon Oyunu Yaması

Oyun çeviri ekibi tarafında hazırlanan tüm oyun severlerin büyük beğeniyle oynadığı keskin nişancı Sniper Ghost Warrior oyunu %99 çevrilmiş Türkçe yamasıdır. Oyunun içerisinde gelişmiş sniper silahların bulunduğu oyunu Türkçe altyazı ile oynarak karakterlerin ne söylediğini anlayabileceksiniz.

Oyunun İncelemesi

Sniper Ghost Warrior Oyunu Türkçe Yaması %99  sayesinde oyun içerisinde geçen karşılıklı konuşmaları anlayarak ne zaman, nerde ve hangi zaman diliminde hareket etmeniz gerektiğini bileceksiniz. Çünkü oyunda geçen diyalogları anlamadığınız taktirde sizi yönlendiren keskin nişancının size verdiği görevleri doğru zamanda yapmadığınız taktirde ölebilirsiniz.

Eğer ingilizce bilmiyorsanız oyunda geçen konuşmaları anlamayıp gelişi güzel görevleri yapıyorsunuz. Buda verilen görevleri ne anlama geldiğini anlamayıp senaryodan hiçbir halt anlamadan oyunu bitiriyorsunuz. Lakin Sniper Ghost Warrior aksiyon oyununda geçen konuşmaları anladığınızda senaryonun nasıl ilerlediğini anlayarak daha çok zevk alabilirsiniz. Oyunun Türkçe yamasının indirip oyunun amacı ve gayesini anlayarak oynucaksınız. Oyun Windows işletim sistemleriyle uyumlu olup tamamen ücretsiz oynama olanağı tanıyor.

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yaması Nasıl Kurulur?

Sitemizden indireceğiniz aksiyon oyununun %99’luk türkçe dil paket yamasını indirip indirdiğiniz dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz. Yama oyunun kurulu olduğu sabit diske otomatik olarak kurulacaktır. Oldukça kolay bir kurulumu olup daha önce hiçbir oyunun dil yamasını kurmadıysanız bile Sniper Ghost Warrior oyununun Türkçesini kolayca kurabileceksiniz.

369 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Half Life:Bot Paketi Half Life:Bot Paketi
  TürkçeÜcretsiz742 KB
 • Alan Wake Türkçe Yama Alan Wake Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz826 KB
 • Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması Far Cry 4 % 100 Türkçe Yaması
  TürkçeÜcretsiz 2.5 MB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • Sniper Ghost Warrior Türkçe Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN