SmartSafeDNS indir

SmartSafeDNS indir

Versiyon/SürümSmartSafeDNS
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu290 KB
ÜreticiSmartSafeDNS
İşletim Sistemihttps://s3.amazonaws.com/smartsafedns/SSDns.exe
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (290 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

SmartSafeDNS DNS Kaldırma ve Değiştirme Aracı

İnternete daha hızlı, güvenli ve özgürce gezinmenize yardım eden internet bağlantı ve DNS ayarlarını değiştirme programıdır. Temel görevi internet bağlantı ayarları ile ilgili tüm ayarlamaları yapabilen ve internet hızını en yüksek seviyeye çıkarmak için çaba gösteren internet aracıdır.

Tüm İnternet Bağlantı Ayarlarını Değiştirin

SmartSafeDNS Dns Ayarları Değiştirme Programı internet bağlantı ayarları ile ilgili yapmak istediğiniz tüm değişilikleri kolayca yaparak gerekli bağlantı değişiklik ihtiyaçlarınızı giderir. Kullandığınız bağlantıyı hem güvenli, hızlı erişim, engelli (yasaklanan) sitelere giriş yapar. Piyasada birçok dns değiştirici bulunmaktadır fakat hepsi bu denli tüm ihtiyaçları düzenli olarak yapamaz.

Engelli Sitelere Giriş

Program sayesinde kullandığınız DNS değiştirme ayarını değiştirip giremediğimiz yasaklanan (engelli) sitelere giriş için ortam hazırlar. İnternet üzerinde daha güvenli gezinti için tüm ayarlamaları SmartSafeDNS programı otomatik düzenler ve sizin sadece programı indirip kurmanız istenir.

Kötü Amaçlı Yazılım Koruması

Tek tıklama ile yapılacak olan DNS ayarları ile bilgisayarımızı kötü amaçlı yazılımlardan koruruz. Koruma işlemini güvenli DNS hizmeti sayesinde malware gibi internet güvenlik yazılımlarından destek alarak yapmaktadır. Bu sayede PC’ye bulaşan yapışkan reklam virüsleri siler ve sızmasını engeller. Kullanıcı hesapları ve kişisel tüm bilgilerin güvenliğini otomatik yapar.

Daha Hızlı İnternet

Hızlı DNS’ler sayesinde internet erişim süresini kısaltıp normal süreden çok kısa bir süre içerisinde Web sitelerinin açıldığını görebilirsiniz. SmartSafeDNS zararlı sitelere giriş yapmanın yanı sıra yapmış olduğu DNS ayarları ile yüksek performansda internet hızından faydalanmanın keyfini sürün.

Hızlı ve Güvenli DNS Ayarları Nasıl Yapılır?

SmartSafeDNS indirdiğinizde herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan yazılım olduğunu belirtelim. Smart Safe DNS servisi ile daha hızlı internet kullanımı için güvenli DNS ayalarına geçiş yapmak için tek yapılması gereken programı giriş yapıp “Düzelt” butonuna tıklamak olacak. Böylelikle artık internete girişlerde PC kayıt defteri tutmayacak ve sistem kaynaklarını kullanmadan hızlı işlem yapabilmek için çalışacaktır.

Program Ekran Görüntüsü

609 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • SmartSafeDNS indir HAKKINDA YORUM YAZIN