Skyrim Special Editon Türkçe Yama

Skyrim Special Editon Türkçe Yama

Versiyon/SürümV1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu870.87 KB
ÜreticiOyunÇeviri
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (870.87 KB)

The Elder Scrolls 5 Skyrim Special Editon Türkçe Yaması

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe yama indir, Steam üzerinden indirilen serinin en beğenilen oyununu Türkçe dlc legendary edition update 13 yamasıdır. Dünya çapında oynanan açık Dünya RPG oyunu severlerin mutlaka indirmesi gereken % 100 Türkçe dil yamasıdır.

Oyunun Hikayesi

The Elder Scrolls 5 Skyrim oyunu serisinin en beğenilen ve en çok oynanan RPG oyunu olmayı başardı. Skyrim’de büyücü, savaşçı, hırsız, katil, isyancı veya loyalist olarak maceraya katılarak savaşıyoruz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilecek derecede bir senaryosu bulunan oyunda ister Skyrim topraklarında gezebilir yada verilen görevleri yapabilirsiniz.

Oyun hikayesi içerisinde birçok kitap, not, İngilizce diyaloglar ve altyazılı sözlük içeren metinler olduğu için oyunu anlamakta ve görevlerini yapmakta zorlu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden The Elder Scrolls 5 Skyrim oyunu Special Edition versiyonu için Türkçe yama indirip Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Oyunçeviri ekibinin büyük bir titizlikle hazırladığı yama ile oyunu daha verimli oynayabilmek imkanı elde edebilirsiniz.

Special edition‘da menüler, diyaloglar, notlar, sözlükler, görevler ve kitapları tamamıyla % 100 Türkçe yama diline çeviriliyor. Bu sayede oyunun tarihçesi ve diğer tüm bilgileri anlayarak oynamanız oyunu daha zevkli hale getiriyor. Steam üzerinde oyunu aktifleştirirseniz eğer dil paketi sorunsuz çalışıyor.

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Kurulum

İndirdiğiniz arşiv dosyasında bulunan Skyrim_TR_Yama_Uyum_Program_v1.0.exe dosyasını çalıştırın. Otomatik olarak yama Skyrim oyunun kurulu olduğu yere yüklenecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. Oyun açıkken yamayı yüklemeye çalışırsanız kurulumda sorunlar meydana gelebilir.

  Benzer Programlar

 • American Truck Simulator Save Dosyası American Truck Simulator Save Dosyası
  TürkçeÜcretsiz4,1 MB
 • Far Cry 5 Türkçe Yama indir Far Cry 5 Türkçe Yama indir
  TürkçeÜcretsiz1 MB
 • Skyrim Special Editon Türkçe Yama HAKKINDA YORUM YAZIN  Skyrim Special Editon Türkçe Yama Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. samo87 dedi ki:

   Skyrim Special Editon yamayı çalıştıramıyorum
   yardımcı olurmusunuz

  2. Anonim dedi ki:

   bu yama skyrimin değil mi

  3. Parasız İnsan dedi ki:

   arkadaşlar oyun çalışıyor harika

  4. Parasız İnsan dedi ki:

   Korsanda çalışıyomu?

  5. sselam dedi ki:

   lnşallah olur