Site Yönetimi

Site Yönetimi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Site ve Apartman Yöneticiliği Aidat Takibi Programı

Site Yönetimi indir, adından da anlayacağınız üzere ücretsiz Windows uyumlu site ve apartman yönetimi programıdır. Site yöneticileri için hazırlanmış apartman yönetim kuralları, aidat takibi, aidat hesaplama ve diğer işlemleri excel üzerinden takip edebileceğiniz yönetim programıdır. Apartmanda gün içerisinde olup bitenler ve gelen şikayetleri de program ile değerlendirebilirsiniz.

Her seviyeden apartman ve site yöneticilerinin kullanabileceği şekilde basit ve sade bir arayüz ile tasarlanmıştır. Yöneticilerin aidat takibi konusunda büyük yardımı dokunan program sayesinde işlerini bir nebzede olsa kolaylaştırıyor. Ücretsiz olarak hizmet veren programı bir çok işleride kolaylıkla yapabilmektedir.

Site yönetimi konusunda dairelerde oturanları aidat, kapıcı ve diğer taksitlerini programa isim soyisim ve kapı numarası yazarak program içerisinde bulunan Excel‘e işleyebilirsiniz. Oldukça yararlı olabilecek program ile tüm yöneticilik aktivitelerini program üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Eğer bir apartman yöneticiyseniz mutlaka programı indirmenizi tavsiye ederiz.

    Benzer Programlar

  • Office 2016 64 Bit Office 2016 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz7.3 MB
  • Poet Yazı Yazma Poet Yazı Yazma
    ingilizceÜcretsiz1.56 MB