Simpler

Simpler

Versiyon/Sürüm9.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiSimpler Apps Inc
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11 MB) Android indir APK indir

Simpler Apk - Kişiler, Çevirici ve Android Telefon Rehber Uygulaması

Simpler Apk indir, Android cihazlarınızda rehber düzenleme uygulaması ile kişiler, telefon ve çeviri yapabilen Simpler ile iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Simpler – kişiler, çevirici ve telefon apk indir, hayatını yoluna koymayı ve düzenli olmayı isteyenler için hazırlanmış bir uygulamadır. Plan yapmayı seven ve hayatında yer alan kişilere ait bilgileri düzenli şekilde bulmayı uman kişiler düzenleme uygulaması ile adres ve iletişim bilgilerini düzene sokabilmektedir. Birkaç dakika içerisinde kolaylıkla düzenlenen her bilgi bu uygulama ile sorunsuz şekilde çalışmaktadır.  Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit ve pratiktir.

Simpler Apk İndir

Simpler uygulamasını indirip kullanmaya başlamak için öncelikle android mağazanızda bulmanız gerekmektedir. Bulduktan sonra Simpler Apk dosyasını Android cihazınıza indirmeli ve arkasından aç demelisiniz. Açtıktan sonra oyunun içerisine girebilir, ihtiyacınız olan düzenlemeyi eksiksiz şekilde yapabilirsiniz.

Daha çok adres ve iletişim bilgisi düzenleme için hazırlanmış olan bu uygulama android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu şekilde çalışmaktadır. Böylece çok fazla yer kaplamadan, şarj tüketmeden kullanabilmek mümkün olmaktadır.

Simpler Apk Özellikler

Simpler – kişiler, çevirici ve Telefon Android uygulaması, android telefon rehber uygulaması olarak da tanımlanmaktadır çünkü rehberinizde yer alan her bilgiyi düzene sokmaktadır. Yedekleme özelliğine sahip olan bu uygulama sayesinde rehberinizi kaybetmeniz mümkün değildir. Simpler Android uygulaması ile yedekleme dışında tamamıyla kişiselleştirilebilir olma özelliği de taşıyan uygulama ile kendi özel düzenlemenizi yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Hızlı kişi arama, bulunduğunda anında iletişime geçme, T9 çevirme gibi özellikler de bulunduran uygulama ayrıca akıllı filtreleme özelliği taşımaktadır. Tüm bu özelliklere sahip olan uygulamayı birkaç dakika içerisinde ücretsiz şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Talkatone: Texting & Calling Talkatone: Texting & Calling
    İngilizceÜcretsiz25M
  • Whoscall Apk indir Whoscall Apk indir
    İngilizceÜcretsiz38 MB
  • Simpler HAKKINDA YORUM YAZIN