Shellfire VPN indir

Shellfire VPN indir

Versiyon/Sürüm2.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62.5 MB
ÜreticiShellfire
İşletim SistemiWindows ve Android
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (62.5 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Puan 5,00 .5)
Loading...

Engelli Sitelere Giriş için VPN Servisi

Yasaklı sitelere giriş için ve internet hız sınırlamalarının önüne geçen android ve Windows platformları için tasarlanan ücretsiz VPN servisidir. Engellenen YouTube, Twitter ve anonim sitelerine kolaylık giriş yapmak için kullanılan VPN ve iP adresi yönlendirme programıdır.

Shellfire VPN Nasıl Kullanılır?

İnternet trafiğiniz IP adresi numarasına yönlendirme yaparak veri transferlerini bu IP üzerinden gerçekleştirme için kullanılıyor. Bu bizlere internete farklı bir ülkenin IP numarasını kullanarak farklı bir çoğrafi konumdan internete bağlanıyor gibi göstermektedir. Shellfire VPN Yasaklı Sitelere Giriş Programı internet güvenliğini ve kişisel bilgilerinizi korumaya yönelik IP numaranızı gizlemektedir. İstediğiniz internet sitesine bağlanıp güvenli gezinti ve internet alışverişi yapabiliriz.

Shellfire VPN engellenen sitelere giriş programı veri trafiği limiti sınırlaması koymaksızın tüm kullanıcılarına ücretsiz VPN ağlarına erişim ve kullanım için imkan tanıyor. Shellfire VPN android için yasaklı sitelere giriş imkanı vermenin yanı sıra 768 Kbit internet hızına erişmenizi sağlıyor. Shellfire programı ile 128 bit veri şifrelemesi yaparak internet üzerinden transfer ettiğiniz dosyalarınıza erişimi kısıtlıyor. Wi-Fi ve mobil veri ağları ile internete bağlanarak verilerinizin ve şifrelerinizin çalınmasını engelliyor.

5073 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CyberGhost VPN CyberGhost VPN
  İngilizceÜcretsiz15.55 MB
 • Ultrasurf Android Ultrasurf Android
  İngilizceÜcretsiz
 • IP Hider Pro IP Hider Pro
  İngilizceDeneme Sürümü13 MB
 • Hotspot Shield Free VPN Proxy Hotspot Shield Free VPN Proxy
  İngilizceÜcretsiz2.33 MB
 • Shellfire VPN indir HAKKINDA YORUM YAZIN