Shellfire VPN indir

Shellfire VPN indir

Versiyon/Sürüm2.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62.5 MB
ÜreticiShellfire
İşletim SistemiWindows ve Android
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (62.5 MB) Android indir

Engelli Sitelere Giriş için VPN Servisi

Shellfire VPN indir, Yasaklı sitelere giriş için ve internet hız sınırlamalarının önüne geçen android ve Windows platformları için tasarlanan ücretsiz VPN servisidir. Engellenen YouTube, Twitter ve anonim sitelerine kolaylık giriş yapmak için kullanılan VPN ve iP adresi yönlendirme programıdır.

Shellfire VPN Nasıl Kullanılır?

İnternet trafiğiniz IP adresi numarasına yönlendirme yaparak veri transferlerini bu IP üzerinden gerçekleştirme için kullanılıyor. Bu bizlere internete farklı bir ülkenin IP numarasını kullanarak farklı bir çoğrafi konumdan internete bağlanıyor gibi göstermektedir. Shellfire VPN Yasaklı Sitelere Giriş Programı internet güvenliğini ve kişisel bilgilerinizi korumaya yönelik IP numaranızı gizlemektedir. İstediğiniz internet sitesine bağlanıp güvenli gezinti ve internet alışverişi yapabiliriz.

Shellfire VPN engellenen sitelere giriş programı veri trafiği limiti sınırlaması koymaksızın tüm kullanıcılarına ücretsiz VPN ağlarına erişim ve kullanım için imkan tanıyor. Shellfire VPN android için yasaklı sitelere giriş imkanı vermenin yanı sıra 768 Kbit internet hızına erişmenizi sağlıyor. Shellfire programı ile 128 bit veri şifrelemesi yaparak internet üzerinden transfer ettiğiniz dosyalarınıza erişimi kısıtlıyor. Wi-Fi ve mobil veri ağları ile internete bağlanarak verilerinizin ve şifrelerinizin çalınmasını engelliyor.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • CM Free VPN CM Free VPN
    TürkçeÜcretsiz40.05
  • Shellfire VPN indir HAKKINDA YORUM YAZIN